| Μέγιστος Αριθμός Ταυτόχρονης Σάρωσης UAV | 150PCS |
|---|---|
| Ανίχνευση FPV | Αναλογικό σήμα 300Mhz-6.2Ghz των drones FPV |
| Ποσοστό ανίχνευσης | 990,99 % |
| Χαμηλότερο ύψος ανίχνευσης | ≤0 μέτρα |
| Αποκωδικοποίηση | Υποστήριξη DJI O4 και RemoteID |
| Jamming Range | ≥ 2km |
|---|---|
| Networking | Cloud server network multiple devices, remote control through mobile terminal |
| Weight | 136kg |
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| Detection Rate | 99.99 % |
| Ονομασία του προϊόντος | Ενίσχυση 10 χλμ ανίχνευσης 3 χλμ αναχαίτισης κατευθυνόμενη αντι-drone Fpv Jammer 30MHz-6.2GHz αντι-d |
|---|---|
| Διάταξη ανίχνευσης UAV | 433MHz, 868MHz, 915MHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8Ghz |
| Ασφάλεια δεδομένων | Διαχείριση πιστοποιητικών και κρυπτογράφηση δεδομένων για αξιοπιστία και ασφάλεια δεδομένων |
| Πεδίο ανίχνευσης | Μέχρι 10 χιλιόμετρα |
| Ανίχνευση FPV | Αναλογικό σήμα 300Mhz-6.2Ghz των drones FPV |
| UAV Detection Bands | 433Mhz, 868Mhz, 915Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
|---|---|
| Detection Rate | 99.99 % |
| Lowest Detection Height | ≤0 meters |
| Jamming Range | ≥ 2km |
| FPV Detection | 300Mhz-6.2Ghz Analog Signal of FPV Drones |
| Δικτύωση | Δίκτυο διακομιστών Cloud Server, τηλεχειριστήριο μέσω κινητού τερματικού σταθμού κινητής τηλεφωνίας |
|---|---|
| Αμυντικές ζώνες συχνοτήτων παρεμβολών | 900MHz, 433MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz, 5.2GHz |
| Ασφάλεια δεδομένων | Διαχείριση πιστοποιητικών και κρυπτογράφηση δεδομένων για αξιοπιστία και ασφάλεια δεδομένων |
| Εστίαση ανίχνευσης | 433MHz, 868MHz, 915MHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8Ghz |
| Όνομα προϊόντος | Τροφοδοτημένη ανίχνευση 10 χιλιομέτρων 3 χιλιομέτρων εντοπισμού κατεύθυνσης αντι-DRONE FPV Jammer 30 |
| Jamming Range | ≥ 2km |
|---|---|
| Sizes | 500mm*1500mm |
| Weight | 136kg |
| Decoding | Support DJI O4 And RemoteID |
| FPV Detection | 300Mhz-6.2Ghz Analog Signal of FPV Drones |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit AS-18 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70 MHz 6 GHz |
| Διάταξη FPV | Αναλογικό σήμα 300Mhz-6.2Ghz των drones FPV |
| Χρώμα | Γραπτός |
| Βάρος | Βάση Matel και πλαστική ασπίδα |
| Μέγεθος | 50mm * 420mm * 220mm |
|---|---|
| Συχνότητα ανίχνευσης | Επικεντρωθείτε σε 900MHz, 1.2GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Εύρος ανίχνευσης | 5 χιλιόμετρα (θα υπάρχουν ορισμένες διαφορές ανάλογα με τα διαφορετικά περιβάλλοντα και τα μοντέλα α |
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Με λειτουργία αναγνώρισης Drone ID και Remote ID Drone |
| Εργασιακό χρόνο | Περίπου 4 ώρες (διαθέσιμη αντικαταστάσιμη μπαταρία και εξωτερική τροφοδοσία) |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Χόμπιτ V2 |
|---|---|
| Κανάλι | 70 MHz - 6GHz |
| Παίρνω συχνότητα | 300MHz-6.2GHz |
| Ρυθμός μετάδοσης | ≥20Kbps |
| Ύψος ανίχνευσης | ≤0 μέτρα |
| Ονομασία | 2.4G 5.8G 5.2GHz ζώνη συχνοτήτων Χειροκίνητος ανιχνευτής drone Γρήγορη αναγνώριση πληροφοριών drone |
|---|---|
| Ανίχνευση εμβέλειας | 12km |
| Τρόπος προειδοποίησης | Ακουστικές/οπτικές προειδοποιήσεις |
| Γωνία δράσης | 360° |
| Υλικό | Σύνθεση τιτανίου |