| Ονομασία | Το Polaris Hobit S18 |
|---|---|
| Παρερμηνεία GPS | - Ναι, ναι. |
| Διάταξη συχνοτήτων | 70 MHz - 6 GHz, εστίαση ανίχνευσης στο 433Mhz,868Mhz,915Mhz,2.4Ghz,5.2Ghz,5.8Ghz |
| Δρόνο FPV | Αναλογικό σήμα 300Mhz-6.2Ghz των drones FPV |
| Πεδίο | 10 χιλιόμετρα |
| Ονομασία | Ανιχνευτής μη επανδρωμένου αεροσκάφους με ανίχνευση 360° με τεχνολογία παθητικής ανίχνευσης |
|---|---|
| Ανίχνευση εμβέλειας | 10 χιλιόμετρα |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Τρόπος δικτύωσης | Λάν / WAN |
| Διασύνδεση API | υποστήριξη |
| Ονομασία | Σταθερό Drone jammer Εύκολη εγκατάσταση Κατάλληλη για εργασία πεδίου |
|---|---|
| Πεδίο παρεμβολής | 2 χιλιόμετρα |
| Σύστημα ψύξης | Φανατήρας και νεροχύτης |
| Ικανότητες παρεμβολής | 900MHz, 433Mhz, 1.5ghz, 2.4ghz, 5.8ghz, 5.2Ghz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C-50 °C |
| Ονομασία | Ανιχνευτής Drone με δυνατότητα εύρεσης κατεύθυνσης 10 χλμ. και 3 χλμ. Έξι τομείς κατεύθυνσης παρεμβο |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 5-10 χιλιόμετρα |
| Πεδίο παρεμβολής | 23km |
| Κατεύθυνση μπλοκαρίσματος | 6 Τομέας |
| Τραγούδια Jammer | 5725-5850MHz、2400-2500MHz 、5150-5250MHz 、860-928MHz 、428-435MHz、1160-1280MHz 、1560-1620MHz |
| Πεδίο | 5-10 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Ανίχνευση FPV | 300Mhz-6,2Ghz |
| Διάστημα ανίχνευσης | 70 MHZ - 6 GHz |
| Φύκτης Φουκς | 433MHz,868MHz,915MHz2.4GHz,5.2GHz,50,8GHz |
| Ποσοστό ανίχνευσης | 99% |
| Ονομασία | Ανιχνευτής μη επανδρωμένων αεροσκαφών (UAV) με δυνατότητα εύρεσης κατεύθυνσης 10 χιλιομέτρων για την |
|---|---|
| Συνολική κατανάλωση ισχύος | λιγότερο από 35W |
| Περιοχή συχνοτήτων | 70 MHz έως 6,2 GHz |
| Μέγεθος κύριας φιλοξενίας | 170 χιλιοστά × 85 χιλιοστά × 55 χιλιοστά |
| Ράδιο ανίχνευσης | 2000 μέτρα |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit P5s |
|---|---|
| Τάσεις παρεμβολής | Τα περισσότερα drones 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Χρώμα | μπλε |
| Μέγεθος | 300mm*260mm*140mm |
| Βάρος | 2.5 κιλά |
| Όνομα | Φορητό 70MHz-6000MHz Φως ανιχνευτή Anti Drone Σχεδιασμένο για εύρεση Uav Fpv Direction και λειτουργί |
|---|---|
| Περιεχόμενο πληροφοριών | Δεδομένα |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤100W |
| Ποσότητα ανίχνευσης (Ταυτόχρονα) | ≥40 Drones |
| Ονομασία | Ανιχνευτής μη επανδρωμένων αεροσκαφών (UAV) με δυνατότητα εύρεσης κατεύθυνσης 10 χιλιομέτρων για την |
|---|---|
| Ράδιο ανίχνευσης | 5 χλμ |
| Δρόνοι με μέγιστη ανίχνευση | ≥ 120 τεμάχια |
| Τρόπος δικτύωσης | Λάν / WAN |
| Συχνότητα ανίχνευσης | 300M-6GHz |
| Ονομασία | Ο ανιχνευτής μη επανδρωμένων αεροσκαφών με τεχνολογία παρακολούθησης φάσματος συχνοτήτων μπορεί να υ |
|---|---|
| Ράδιο ανίχνευσης | 5 χλμ |
| Υλικό κεραιών | υαλοειδή |
| Τρόπος δικτύωσης | LAN/WAN |
| Διασύνδεση API | υποστήριξη |