| Διάταξη ζώνης συχνότητας | 2.4GHz και 5.8GHz |
|---|---|
| Ανίχνευση εμβέλειας | 3 χιλιόμετρα |
| Βάρος | 530g |
| Μέγεθος | 81mm*75mm*265mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Συχνότητες | 2.4Ghz και 5.8Ghz |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Έως 4 ώρες |
| Μέγεθος | 80mm*75mm*265mm |
| Βάρος | 530g |
| Χρώμα | ασημένιο-μαύρο |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-2 |
|---|---|
| Ανίχνευση γωνίας | 360° |
| Διάταξη συχνοτήτων | 300MHz-6GHz |
| Χρώμα | Γκρι/λευκό |
| Μπλοκάρισμα | Πλήρη ζώνη |
| Διάταξη ανίχνευσης | 433Mhz, 900Mhz,2.4Ghz,5.2Ghz,5.8Ghz |
|---|---|
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | 3 χιλιόμετρα |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 μοίρες |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ≥ 99,9% |
| Διάταξη συχνοτήτων | 2.4GHz και 5.8GHz |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σύνθετα αλουμινίου |
| Ασφάλεια | Φωνή + δονήσεις |
| Μέγεθος | 81mm*78mm*262mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-1 |
|---|---|
| Πεδίο | 10 χιλιόμετρα |
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε |
| Ανιχνεύστε τον τρόπο | Παθητικό |
| Με το ζεστό | 8.5 κιλά |
|---|---|
| Ανίχνευση εμβέλειας | 5-10 χιλιόμετρα |
| Αξιολόγηση προστασίας | IP65 |
| Αεροπλάνα υποστήριξης | DJI Drone μοντέλα |
| SDK | υποστήριξη |