| Συχνότητα | 900 MHz/1,5 GHz/2,4 GHz/5,8 GHz |
|---|---|
| διάρκεια εργασίας | ≥ 1 ώρα |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤30W |
| Εύκολο | Μεταφορτωτές |
| Χρώμα | ασήμι αργιλίου |
| Ονομασία | Σταθμός Χόμπιτ Πολάρις-11 |
|---|---|
| Πεδίο | 5-10 χιλιόμετρα |
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Υποστήριξη παρεμβολών | - Ναι, ναι. |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit jr3 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 300 GHz-6 GHz |
| Πεδίο | 2 χλμ |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 1h |
| Βάρος | 3 κιλά |
| Εύρος ανίχνευσης | ≥ 3 km (σχετικά με το περιβάλλον ηλεκτρομαγνητικό περιβάλλον, την ισχύ μετάδοσης UAV, κ.λπ.) |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Αφαίρετη μπαταρία λιθίου |
| Ζώνη συχνοτήτων ανίχνευσης | 70MHz ~ 6000MHz (η ζώνη συχνοτήτων ανίχνευσης μπορεί να διαμορφωθεί ευέλικτα) |
| Αντοχή | ≥ 6 ώρες (μοναδική μπαταρία) |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 159 mm × 70 mm × 44 mm |
| Ονομασία | 10 χλμ. σταθερός ανιχνευτής σήματος FPV UAV με λειτουργία εντοπισμού κατεύθυνσης και παρεμβολή drone |
|---|---|
| Ανίχνευση εμβέλειας | 5-10 χιλιόμετρα |
| Χρόνος απόκρισης | <5S |
| Τρόπος συναγερμού | Διπλή λειτουργία ήχου και δονήσεων |
| Κατεύθυνση Αναζήτηση απόστασης | 3-5 χιλιόμετρα |
| Μοντέλο αριθ. | Χόμπιτ S1 |
|---|---|
| Ανίχνευση FPV | 300MHz-6.2GHz |
| Βάρος | 18 κιλά |
| Βιβλιοθήκη Μοντέλων Drone | ≥400 |
| Διάταξη συχνοτήτων παρεμβολής | 433MHz 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHz |
| Name | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| UAV Detection Bands | 433Mhz, 868Mhz, 915Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Detection Range | 10km |
| Jamming Range | 2-3km |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Χόμπιτ V3 |
|---|---|
| Κανάλι | 70 MHz - 6GHz |
| Παίρνω συχνότητα | 300MHz-6.2GHz |
| Ρυθμός μετάδοσης | ≥20Kbps |
| Ύψος ανίχνευσης | ≤0 μέτρα |
| Συχνότητα ανίχνευσης | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Βάρος | 18 κιλά |
| Διαστάσεις | 510x510x710mm |
| Εύρος ανίχνευσης | 10χλμ. |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 ° |