| Διάταξη ανίχνευσης | 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Γωνία | 360 ° |
| Εύρος ανίχνευσης | 5 χλμ |
| Τρόπος τροφοδοσίας | 220 V±10 V |
| Θερμοκρασία εργασίας | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Το φάσμα εστίασης | 433MHz,868MHz,915MHz2.4GHz,5.2GHz,50,8GHz |
|---|---|
| Γωνία | 360 ° |
| Συχνότητες | 70MHz-6GHz |
| Τρόπος μεταφοράς | Καθορισμένο |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ≥99% |
| Διάταξη ανίχνευσης | 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 5-10 KM |
| Βάρος | 530g |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σήμα ανίχνευσης | DJI, Autel, Wifi Drone, κλπ. |
| Διάταξη ανίχνευσης | 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Γωνία | 360 ° |
| Εύρος ανίχνευσης | 5-10 KM |
| Βάρος | 530g |
| Θερμοκρασία εργασίας | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
|---|---|
| Sounding Position | 0°~360°(Omni-directional Antenna) |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Product Size | 160×160×420mm |
| Ονομασία | Ηλεκτρονικός ανιχνευτής UAV και συσκευή παρεμβολής για μεμονωμένο εξοπλισμό μάχης |
|---|---|
| Ανίχνευση εμβέλειας | 12km |
| Πεδίο παρεμβολής | 1-1,5 χιλιόμετρα |
| Μέγεθος οθόνης | 3.5 ίντσες |
| Τραγούδι παρεμβολής | 2.4GHz,5.8GHz,5.2GHz,1.5GHz,433MHz,900MHz |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-13 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Βάρος | 8 κιλά |
| Διάταξη παρεμβολών | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
|---|---|
| διάρκεια εργασίας | ≥ 1 ώρα |
| Μέγεθος οθόνης | 3.5 |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤30W |
| Βάρος | 3.5 κιλά |
| Διάφραση εύρους ζώνης ανίχνευσης | 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Το χαμηλότερο ύψος ανίχνευσης | ≤0 μέτρα |
| Μέθοδος μεταφοράς | vehicle-mounted |
| Εύρος ανίχνευσης | 5 χλμ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |