| Τάσεις ανίχνευσης | 300MHz-6200MHz |
|---|---|
| Απόσταση ανίχνευσης | ≥1 χιλιόμετρο |
| Οδηγία - Να Βρείτε Ακριβότητα | ≤5° |
| Ταυτόχρονη ανίχνευση | 10 ΤΕΜ |
| Εργασιακό χρόνο | 6 ώρες |
| Διάταξη συχνότητας | 2.4Ghz και 5.8Ghz |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Έως 4 ώρες |
| Ανίχνευση εμβέλειας | 3 χιλιόμετρα |
| Χρώμα | Τάξη ασημένιου χρώματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Σε 7-14 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, Paypal, κλπ. |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 PCS/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ονομα | AEROSEEK Hobit S6 |
|---|---|
| Ανίχνευση FPV | 300MHz-6.2GHz |
| Φάσμα jammer | 23km |
| Βάρος συσκευασίας | 70 κιλά |
| Μέγεθος συσκευασίας | 94cm*94cm*144cm |
| Ζώνες ανίχνευσης | 100 MHz – 8000 MHz |
|---|---|
| Απόσταση ανίχνευσης | ≥1 χιλιόμετρα |
| Οδηγία - Να Βρείτε Ακριβότητα | ≤5° |
| Προσδιορίστε το είδος | OFDM |
| Χρόνος Εργασίας | περισσότερο από 4 ώρες |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 70 MHz - 6GHz |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| Ράδιο ανιχνευτή | 1-10 χιλιόμετρα |
| Αριθμός ανίχνευσης UAV | 150 κομμάτια. |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 ° |
| Detection Bands | 300MHz-6200MHz |
|---|---|
| Detection Distance | ≥1km |
| Direction Finding Accuracy | ≤5° |
| Identify type | OFDM |
| Working time | more than 4 hours |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit Jammer2 |
|---|---|
| Μέθοδος μεταφοράς | Καθορισμένο |
| Παρεμπόδιση fpv | 300Mhz-6.2Ghz (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Δύναμη | ≤200W |
| Jammer συχνότητα | 433Mhz, 900Mhz, 1.2hz, 1.5Ghz, 2.4Ghz, 5.8Ghz |
| Μέγιστη λειτουργική απόσταση | ≥ 30KM |
|---|---|
| Μέγιστο λειτουργούν ύψος | ≥10KM |
| Οριζόντιο εύρος δέσμης | 360° |
| Διάστημα συχνότητας | 1550-1670 MHz/1110-1300 MHz |
| Κάθετο εύρος δέσμης | 25 ± 5o |
| Ανίχνευση συχνότητας | 2,4 GHz και 5,8 GHz |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Έως 4 ώρες |
| Πεδίο | Μέχρι 1 χιλιόμετρο |
| οθόνη | Οθόνη αφής 3,5 ιντσών |
| Χρώμα | ασημένιο λευκό |