| Ονομασία | Το Polaris Hobit N6r |
|---|---|
| Επικεντρωμένη λειτουργία | Αυτόματο/Διαχειρισμένο |
| Βάρος | 3,5 κλ |
| Μέγεθος | 300mm*260mm*140mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Jammer συχνότητα | 433Mhz, 900Mhz, 1.2hz, 1.5Ghz, 2.4Ghz, 5.8Ghz |
|---|---|
| Παρεμπόδιση fpv | Προσαρμόσιμη από 300MHz έως 6,2 GHz |
| Δύναμη | ≤200W |
| Αξιολόγηση προστασίας | IP65 |
| Πεδίο | 1.5KM-3KM |
| Ανάλυση εικόνας | 640*512 |
|---|---|
| Λειτουργία εικόνας | Χρώμα, Β/Δ, Οπτική μετάδοση ομίχλης |
| Απόσταση ανίχνευσης | ≥12KM |
| Απόσταση νυχτερινής ανίχνευσης | ≥5km |
| Οριζόντια σειρά | 0°~360° |
| Πρωταρχικός στόχος | Οχήματα χαμηλής υψομέτρησης |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | UDP |
| Διάταξη ραντάρ | 8~12GHz |
| Τάξη προστασίας | IP65 |
| Εξωτερικές διαστάσεις | 850 × 330 × 440 (mm) |
| Διάταξη παρεμβολών | 900MHz,1.5GHz, 2.4GHz, 5.85GHz |
|---|---|
| Εύκολο | Μεταφορτωτές |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤30W |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 ° |
| Χρώμα | Συνολικά κράμα αργιλίου |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit SQ1 |
|---|---|
| Διάταξη ανίχνευσης | 433MHz, 900MGz,2.4GHz,5.2GHz,50,8GHz |
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Προσαρμογή | 360 ° |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ≥ 99,9% |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit Q1s |
|---|---|
| Συχνότητες | 700 MHz - 6 GHz |
| Εργαζόμενος αερομεταφορέας | 4 φορείς |
| Αποτελεσματική σειρά | 1.5-3 χιλιόμετρα |
| Μέγεθος | 500x340x200 mm |
| Επικεντρωμένη λειτουργία | Αυτόματο/Διαχειρισμένο |
|---|---|
| Προμήθεια ενέργειας και κατανάλωση ενέργειας | μέση ισχύς: 40w/αύξηση ισχύος: 60W |
| Μέγεθος | 352 mm × 245 mm × 275 mm |
| Βάρος | ≤ 8 kg |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ~ +60 °C |
| Διάταξη παρεμβολών | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
|---|---|
| διάρκεια εργασίας | ≥ 1 ώρα |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤30W |
| Διάσταση | 300mm*260mm*140mm |
| Βάρος | 3.5 κιλά |
| Μέση δύναμη | 40W |
|---|---|
| Επικεντρωμένη λειτουργία | Αυτόματο/Διαχειρισμένο |
| Βάρος | ≤ 8 kg |
| Μέγεθος | 352 mm × 245 mm × 275 mm |
| Πρωτόκολλο δικτύων | IPv4, TCP/IP, UDP κλπ. |