| Διάταξη ανίχνευσης | 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Ποσοστό ανίχνευσης | ¥99.99 % |
| Δύναμη συστήματος | 220 V±10 V |
| Θερμοκρασία εργασίας | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διάταξη ανίχνευσης | 433Mhz, 900Mhz,2.4Ghz,5.2Ghz,5.8Ghz |
|---|---|
| Γωνία ανίχνευσης | Ολικοκατευθυνόμενη χωρίς νεκρή γωνία |
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | μέχρι 3km |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ∙ 99,9% |
| διάρκεια εργασίας | ≥ 1 ώρα |
|---|---|
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤30W |
| Εύκολο | Μεταφορτωτές |
| Διάταξη παρεμβολής | 900MGz, 1,5Ghz, 2,4Ghz, 5,8GHz |
| Σειρά παρέμβασης | 1-2 χλμ |
| Ονομασία | Πολάρις Χόμπιτ P3s |
|---|---|
| Τάσεις παρεμβολής | 900 MHz/1,5 GHz/2,4 GHz/5,8 GHz |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤30W |
| Μέθοδος μεταφοράς | Μεταφορτωτές |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ζώνη συχνοτήτων ανίχνευσης | Ζώνη Χ |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | ≥ 3km (Τυπικός στόχος: DJI Phantom 4, RCS=0,01m²) |
| Ελάχιστη Ανιχνεύσιμη Ταχύτητα | 1m/s |
| Τυφλή ζώνη μικρής εμβέλειας | ≤ 150m |
| Κάλυψη ανίχνευσης | Υψόμετρο: 0°~50° |
| Εύρος ανίχνευσης | 1015km |
|---|---|
| Ζώνες ανίχνευσης | Χ μπάντες |
| Κάλυψη ανίχνευσης | 360° |
| Χωρητικότητα στόχου | ≥500 μονάδες |
| Βάρος | ≤40kg |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | ≤ 220 W |
|---|---|
| Διάταξη ραντάρ | 8~12GHz |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | UDP |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος |
| Διασύνδεση δεδομένων | Λιμένας δικτύων Gigabit |
| Διάταξη ανίχνευσης | 433Mhz, 900Mhz,2.4Ghz,5.2Ghz,5.8Ghz |
|---|---|
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 ° |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ∙ 99,9% |
| Ονομασία | Χόμπιτ D13 |
|---|---|
| Διάφραση εύρους ζώνης ανίχνευσης | Προσαρμοσμένο |
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Προσδιορίστε το εύρος | LightBridgel, LightBridge2, Ocusync, WIFI και πρωτόκολλα παραλλαγής WIFI, Zigbee, κλπ. |
| Ανίχνευση γωνίας | δεν υπάρχει κενό στην κάλυψη |
| Διάταξη παρεμβολών | 900MHz,1.5GHz, 2.4GHz και 5.8GHz |
|---|---|
| Εύκολο | Μεταφορτωτές |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 ° |
| Πεδίο | ≤ 3 χιλιόμετρα |
| Χρώμα | Ροζ χρυσός |