| Ονομασία | Το Polaris Hobit a5 |
|---|---|
| Διάφραση εύρους ζώνης ανίχνευσης | 433Mhz, 900Mhz,2.4Ghz,5.2Ghz,5.8Ghz |
| Τροχιά πτήσης | Μπορεί να εντοπιστεί. |
| Ακριβής αναγνώριση | 400 διαφορετικά μοντέλα UAV |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 μοίρες |
| Διάταξη παρεμβολών | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
|---|---|
| διάρκεια εργασίας | ≥ 1 ώρα |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤30W |
| Ράδιο παρεμβολής | 1,5 χλμ |
| Διάσταση | 300mm*260mm*140mm |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-7 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 300MHz-6GHz |
| Τύπος | Ανιχνευτής ραδιοσυχνοτήτων |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Matel και πλαστικό |
| Διάταξη ανίχνευσης | Προσαρμόσιμη από 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Εύρος ανίχνευσης | 360 ° |
| Σταθερότητα | Πριμοδότηση |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ≥ 99,9% |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Σε 7-14 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, Paypal, κλπ. |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 PCS/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Σε 7-14 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, Paypal, κλπ. |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 PCS/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ανίχνευση εμβέλειας | 5-10 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Διάστημα ανίχνευσης | 70 MHz-6MHz |
| Μέγεθος | 500*500*680mm |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Ανίχνευση FPV | 300Mhz-6,2Ghz |
| Συχνότητες | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Απόσταση ανίχνευσης | 2 χιλιόμετρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V±10V |
| Προστασία φωτισμού | Διαθέσιμο |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit M2 |
|---|---|
| Λειτουργούσα ζώνη | 4G και 5G |
| Χρόνος ξεκινήματος | 40 ετών. |
| Όγκος εξοπλισμού | 242mm*190mm*66mm |
| Εύρος ανίχνευσης | ≤ 300 μέτρα |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Ενιαίο μέγεθος συσκευασίας | 306 mm × 206 mm × 137 mm |
| Απόσταση νυχτερινής ανίχνευσης | ≥5km |
| Ζώνες ανίχνευσης | 9,84–15 GHz |
| Εργαζόμενος | 24*7 ώρες συνεχής εργασία. |