| Ζώνη συχνοτήτων spoofer | 1500MHz-1600MHz |
|---|---|
| Μέγιστη ισχύς μετάδοσης spoofer Gps | ≥ 10dBm |
| Εύρος spoofer GPS | ≥ 3 χλμ |
| Spoofer GPS Εύρος ρύθμισης ισχύος | 80dB |
| Χρόνος εκκίνησης σε λειτουργία | 40s |
| Εύρος ανίχνευσης | 5-10 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Ανίχνευση FPV | 300Mhz-6,2Ghz |
| Διάστημα ανίχνευσης | 70 MHZ - 6 GHz |
| Τεχνολογία | Ανίχνευση ζώνης συχνοτήτων |
| Βάρος | 18 κιλά |
| Διάταξη συχνότητας | 2.4GHz και 5.8GHz |
|---|---|
| Σχέδιο προϊόντων | Μεταφορτωτές |
| Ανίχνευση εμβέλειας | 3 χιλιόμετρα |
| Βάρος | 530g |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| διάρκεια εργασίας | ≥ 1 ώρα |
|---|---|
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤30W |
| Διεθνής προστασία | IP55 |
| Ράδιο παρεμβολής | 12km |
| Διάταξη παρεμβολών | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Συχνότητες | 2.4GHz/5.8GHz |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 0,53 κλ |
| Μέγεθος | 81 mm × 75 mm × 265 mm |
| οθόνη | 3.5 |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit W1 |
|---|---|
| Διάταξη ανίχνευσης | 433MHz, 900MGz,2.4GHz,5.2GHz,50,8GHz |
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Προσαρμογή | 360 ° |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ≥ 99,9% |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit AS13 |
|---|---|
| Διάταξη ανίχνευσης | 433MHz, 900MGz,2.4GHz,5.2GHz,50,8GHz |
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Προσαρμογή | 360 ° |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ≥ 99,9% |
| Διάταξη συχνοτήτων | 2.4GHz και 5.8GHz |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σύνθετα αλουμινίου |
| Μέγεθος | 80mm*75mm*263mm |
| Ασφάλεια | Η Φωνή και οι Δονήσεις |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit A5 |
|---|---|
| Αμυντική παρεμβολή | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Εύκολο | Ελαφρύ μέγεθος |
| Κρατήρα | Διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκός χρυσός |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit Portable-2 |
|---|---|
| Ανίχνευση γωνίας | 360° |
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Υψηλής ακρίβειας | ≤5° |