| Ζώνη συχνοτήτων spoofer | 1500MHz-1600MHz |
|---|---|
| Μέγιστη ισχύς μετάδοσης spoofer Gps | ≥ 10dBm |
| Εύρος spoofer GPS | ≥ 5km |
| Spoofer GPS Εύρος ρύθμισης ισχύος | 80dB |
| Χρόνος εκκίνησης σε λειτουργία | 40s |
| Διάταξη ανίχνευσης | 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | Μέχρι 10 χιλιόμετρα |
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 ° |
| Δύναμη μπλοκαρίσματος | Ρυθμίσιμο |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit S3 Pro |
|---|---|
| Διάστημα ανίχνευσης | 70 MHZ - 6 GHz |
| Ανίχνευση εμβέλειας | Μέχρι 10 χιλιόμετρα |
| Γωνία | 360 ° |
| Ανίχνευση FPV | 300Mhz-6,2Ghz |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit 12 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 300MHz-6GHz |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Matel και πλαστικό |
| Κατανάλωση ενέργειας | 80W |
| Συχνότητες | 2.4GHz και 5.8GHz |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Έως 4 ώρες |
| Μέγεθος | 80mm*75mm*265mm |
| JAMMER ΣΕΙΡΑ | 1 χιλιόμετρο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διάταξη ανίχνευσης | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | Μέχρι 10 χιλιόμετρα |
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 ° |
| Δύναμη μπλοκαρίσματος | Ρυθμίσιμο |
| Συχνότητες | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Απόσταση ανίχνευσης | 2 χιλιόμετρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V±10V |
| Προστασία φωτισμού | Διαθέσιμο |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Ζώνη συχνοτήτων spoofer | 1500MHz-1600MHz |
|---|---|
| Μέγιστη ισχύς μετάδοσης spoofer Gps | ≥ 10dBm |
| Εύρος spoofer GPS | ≥ 5km |
| Spoofer GPS Εύρος ρύθμισης ισχύος | 80dB |
| Χρόνος εκκίνησης σε λειτουργία | 40s |
| Εύρος ανίχνευσης | 5-10 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Ανίχνευση FPV | 300Mhz-6,2Ghz |
| Διάστημα ανίχνευσης | 70 MHZ - 6 GHz |
| Τεχνολογία | Ανίχνευση ζώνης συχνοτήτων |
| Βάρος | 18 κιλά |
| Διάταξη συχνότητας | 2.4GHz και 5.8GHz |
|---|---|
| Σχέδιο προϊόντων | Μεταφορτωτές |
| Ανίχνευση εμβέλειας | 3 χιλιόμετρα |
| Βάρος | 530g |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |