| Ανιχνεύστε ζώνες | 300 MHz έως 6GHz |
|---|---|
| Εύκολο | Μεταφορτωτές |
| Ανίχνευση εμβέλειας | Μέχρι 10 χιλιόμετρα |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Βάρος | 9 κιλά |
| Διάταξη ανίχνευσης | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | Μέχρι 10 χιλιόμετρα |
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 ° |
| Δύναμη μπλοκαρίσματος | Ρυθμίσιμο |
| Συχνότητες | 2.4GHz και 5.8GHz |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | Έως 4 ώρες |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 80mm*75mm*265mm |
| Φάσμα jammer | 1 χλμ. |
| Βάρος | 530g |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Σε 7-14 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, Paypal, κλπ. |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 PCS/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Διάταξη ζώνης συχνότητας | 2.4GHz και 5.8GHz |
|---|---|
| Σχέδιο προϊόντων | Μεταφορτωτές |
| Ανίχνευση εμβέλειας | 3 χιλιόμετρα |
| Βάρος | 530g |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit Portable-1 |
|---|---|
| Πεδίο | 23km |
| Τύπος | Ανιχνευτής ραδιοσυχνοτήτων |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-5 |
|---|---|
| Τύπος | Ανιχνευτής ραδιοσυχνοτήτων |
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| Σύστημα | Ενσωματωμένο σύστημα |
| Μπλοκάρισμα | Υποστηρίζεται πλήρης ζώνη |
| Διάταξη ανίχνευσης | 433Mhz, 900Mhz,2.4Ghz,5.2Ghz,5.8Ghz |
|---|---|
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Γωνία | 360 ° |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ≥ 99,9% |
| Διάταξη παρεμβολής | 900MGz, 1,5Ghz, 2,4Ghz, 5,8GHz |
|---|---|
| Διάσταση | 300mm*260mm*140mm |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤30W |
| Σειρά παρέμβασης | 1-2 χλμ |
| διάρκεια εργασίας | ≥ 1 ώρα |
| Jammer συχνότητα | 433Mhz, 900Mhz, 1.2hz, 1.5Ghz, 2.4Ghz, 5.8Ghz |
|---|---|
| Παρεμπόδιση fpv | Προσαρμόσιμη από 300MHz έως 6,2 GHz |
| Δύναμη | ≤200W |
| dBm | 45 |
| Αναλογία J/C | 20:1 |