| Ονομασία | Το Polaris Hobit FS-2 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 300MHz-6GHz |
| Ταυτοποίηση drone | - Ναι, ναι. |
| Κατεύθυνση του Drone | - Ναι, ναι. |
| Βάρος | 8.97kg |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-17 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Μέγεθος | Διάμετρος 390 mm, ύψος 400 mm |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit AS-4 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| Τύπος | Ανιχνευτής ραδιοσυχνοτήτων |
| Ταυτοποίηση drone | - Ναι, ναι. |
| Κατεύθυνση του Drone | - Ναι, ναι. |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit SP1 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 6 κανάλια, ανοικτές GPS, BDS, GLONASS, Galileo BDS B1I、GPS L1 C/A、GPS L2、GPS L5、GLONASS L1、GALILEO E |
| Πεδίο | μέχρι 3km |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Κατανάλωση ενέργειας | 20W |
| Ονομασία | Πολαρίς Χόμπιτ j1 |
|---|---|
| Συχνότητα | 900Mhz, 2.4Ghz, 5.8Ghz, 1.5Ghz ((GNSS) |
| Πεδίο | 1-1,5 χιλιόμετρα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 201Wh |
| Προστασία αστραπής | Διαθέσιμο |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-2 |
|---|---|
| Ανίχνευση γωνίας | 360° |
| Πεδίο παρεμβολής | 23km |
| Διάταξη συχνοτήτων | 300MHz-6GHz |
| Χρώμα | Γκρι |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit RS1 |
|---|---|
| Ζώνες | 70MHz-6GHz |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Έως 4 ώρες |
| Χρώμα | Στρατιωτικός πράσινος |
| Τρόπος τροφοδοσίας | 220 V±10 V |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit RS1 |
|---|---|
| Ζώνες | 70MHz-6GHz |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Έως 4 ώρες |
| Χρώμα | Στρατιωτικός πράσινος |
| Τρόπος τροφοδοσίας | 220 V±10 V |
| Διάφραση εύρους ζώνης ανίχνευσης | 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Το χαμηλότερο ύψος ανίχνευσης | ≤0 μέτρα |
| Μέθοδος μεταφοράς | vehicle-mounted |
| Εύρος ανίχνευσης | 5 χλμ |
| Γωνία | 360 ° |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Σε 7-14 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, Paypal, κλπ. |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 PCS/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |