| Ονομασία | Το Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 2.4GHz, 5.8GHz |
| FPV | - Ναι, ναι. |
| ADS-B | - Ναι, ναι. |
| Αισθητήρας | Συσκευή ανάλυσης φάσματος |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit P2 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 800Mhz, 900Mhz, 1.2Ghz, 1.5Ghz, 2.4Ghz, 5.8Ghz |
| Δύναμη | 200w |
| Πεδίο | 2 χιλιόμετρα |
| Υλικό | 50x30x40cm |
| Ονομασία | Αμβλυντής Polaris Hobit P5 |
|---|---|
| Παρεμπόδιση fpv | 300Mhz-6.2Ghz (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Δύναμη | ≤200W |
| Jammer συχνότητα | 433Mhz, 900Mhz, 1.2hz, 1.5Ghz, 2.4Ghz, 5.8Ghz |
| Βαθμός προστασίας | ¢IP65 |
| Πεδίο ανίχνευσης | 5-10 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Τάσεις ανίχνευσης | 300GHz-6GHz |
| Τραγούδια Jammer | 6 ζώνες, μπορούν να προσαρμοστούν |
| Πεδίο παρεμβολής | 3 χιλιόμετρα |
| Θέση του Drone | - Ναι, ναι. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Σε 7-14 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, Paypal, κλπ. |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 PCS/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ανίχνευση συχνότητας | 2.4GHz, 5.8GHz, 5.2GHz |
|---|---|
| Διάρκεια | 4H |
| Πεδίο | 1,5 χλμ |
| Εύρημα κατεύθυνσης drone | υποστήριξη |
| Λειτουργούσες μέθοδοι | Έλεγχος με οθόνη αφής |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit FJ-01 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 700 MHz-6Ghz |
| Ασφάλεια | Με το Φως |
| Φράσσοντας ζώνες | 9 ζώνες |
| Υλικό | Matal |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-5 |
|---|---|
| Τύπος | Ανιχνευτής ραδιοσυχνοτήτων |
| Διάταξη συχνοτήτων | 1.4GHz-6GHz |
| Εύρημα κατεύθυνσης drone | υποστήριξη |
| Σύστημα | Ενσωματωμένο σύστημα |
| Model NO. | Hobit SP3 |
|---|---|
| FPV Detection | 300MHz-6.2GHz |
| Weight | 25kg |
| Jamming Frequency | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Jammer Range | 3km |
| Εύρος ανίχνευσης | 5-10 KM |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | 3 χλμ |
| Διάταξη ανίχνευσης FPV | 300MHz-6.2GHz |
| Διάταξη ανίχνευσης UAV | 433MHz, 868MHz, 915MHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8Ghz |
| Μέγιστος Αριθμός Αναγνωρισμένων Drones | ≥150 ΤΕΜ |