| Ανίχνευση εμβέλειας | 5-10 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Διάστημα ανίχνευσης | 70 MHZ - 6 GHz |
| Μέγεθος | Ράδιο 17cm, ύψος 34cm |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Ανίχνευση FPV | 300Mhz-6,2Ghz |
| Συχνότητα | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Απόσταση ανίχνευσης | 2 χιλιόμετρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V ± 10V |
| Προστασία αστραπής | Διαθέσιμο |
| Θερμοκρασία εργασίας | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit AS-1 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 30MHz-6GHz |
| Υλικό | Βάση Matel, πλαστική ασπίδα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | Διάμετρος 390 mm, ύψος 400 mm |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-5 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70 MHz 6 GHz (προσαρμόσιμες επιλογές:FPV, ADS-b) |
| Μέγεθος | 81 mm × 75 mm × 265 mm |
| Βάρος | 530 γ |
| Αναγνωρίσιμα μοντέλα UAV | ≥400 μοντέλα (συμπεριλαμβανομένων των πλήρων σειρών DJI και των μεγάλων εμπορικών σημάτων) |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit A5s |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70 MHz 6 GHz |
| Πεδίο | 5-10 χιλιόμετρα |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 530g |
| Διάταξη ανίχνευσης | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | Μέχρι 10 χιλιόμετρα |
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 ° |
| Δύναμη μπλοκαρίσματος | Ρυθμίσιμο |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit D5 Pro |
|---|---|
| Διάταξη συχνότητας | 2.4GHz και 5.8GHz |
| Σχέδιο προϊόντων | Μεταφορτωτές |
| Ανίχνευση εμβέλειας | 1,5 χλμ |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Σε 7-14 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Paypal, κλπ. |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 PCS/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Συχνότητα ανίχνευσης | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Βάρος | 18 κιλά |
| Διαστάσεις | 510x510x710mm |
| Εύρος ανίχνευσης | Μέχρι 10 χιλιόμετρα |
| Τροφοδοσία | 100V-240V |
| Ονομασία | Πολαρίς Χόμπιτ AQ2 |
|---|---|
| Διάταξη ανίχνευσης | 433MHz, 900MGz,2.4GHz,5.2GHz,50,8GHz |
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Προσαρμογή | 360 ° |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ≥ 99,9% |