| Ονομασία | Το Polaris Hobit FS8 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| FPV | - Ναι, ναι. |
| ADS-B | - Ναι, ναι. |
| Αισθητήρας | Αναλυτής ευρυζωνικού φάσματος, σειρά κατευθυντήριων κεραυνών, δέκτης ADS-B |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit AS9 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| ADS-B | - Ναι, ναι. |
| FPV | - Ναι, ναι. |
| Τύπος | Αναλυτής ευρυζωνικού φάσματος ((Αναλυτής ραδιοσυχνοτήτων) |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 2.4GHz, 5.8GHz |
| FPV | - Ναι, ναι. |
| Πεδίο | 1-1,5 χιλιόμετρα |
| Υλικό | Matal |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit Jammer3 |
|---|---|
| Jammer συχνότητα | 433Mhz, 900Mhz, 1.2hz, 1.5Ghz, 2.4Ghz, 5.8Ghz |
| Παρεμπόδιση fpv | 300 MHz ~ 6,2 GHz |
| Δύναμη | ≤200W |
| Πεδίο | 2 χλμ |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit S8 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| FPV | - Ναι, ναι. |
| Διάταξη Fpv | 300Mhz-6Ghz αναλογική μονάδα |
| Τύπος | Ανιχνευτής συχνοτήτων με παρεμβολή 6 τομέων |
| Ονομασία | Πολαρίς Χόμπιτ j1 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 1.4GHz-6GHz |
| Προσαρμόσιμη | Διαθέσιμο |
| Πεδίο | 1-1,5 χιλιόμετρα |
| Μέγεθος | 440mm*300mm*200mm |
| Μέγεθος | 300mm*260mm*140mm |
|---|---|
| Ανίχνευση εμβέλειας | 12km |
| JAMMER ΣΕΙΡΑ | 1 χιλιόμετρο |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤30W |
| Αμυντική παρεμβολή | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Αποτελεσματική σειρά | 1.5-3 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Δύναμη μετάδοσης σημάτων | ≤ 10 MW |
| Διάταξη λειτουργίας | GPS L1, GLONASS L1 |
| Ψευδείς εκπομπές | ≤ -36 dBm · ≤ -30 dBm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Τάσεις παρεμβολής | 800 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ράδιο παρεμβολής | 1-2 χιλιόμετρα |
| Διεθνής προστασία | IP55 |
| Βάρος | 3.5 kg |
| Ονομασία | Πολάρις Χόμπιτ N2s |
|---|---|
| Τάσεις συχνοτήτων | 2.4GHz και 5.8GHz |
| οθόνη | 3.5" |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Μέγεθος | 81 mm × 75 mm × 265 mm |