| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-17 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| ΟΟΣ | ≤ 2s |
| FPV | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | πλαστική ασπίδα, μεταλλική βάση |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit AS6 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| Ταυτοποίηση drone | - Ναι, ναι. |
| Διάταξη FPV | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Διάμετρο 400, ύψος 380 |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit D4 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 2.4GHz, 5.8GHz |
| FPV | - Ναι, ναι. |
| ADS-B | - Ναι, ναι. |
| Βάρος | 500 γραμμάρια |
| Φράσσοντας ζώνες | 433Mhz, 900Mhz, 1,2Ghz,1.4Ghz, 1.5Ghz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
|---|---|
| Πεδίο παρεμβολής | 3 χιλιόμετρα |
| Βάρος | 25 κιλά |
| Μέγεθος | 501*678*380mm |
| Χρώμα | ασημένιο |
| Range | 5-10km |
|---|---|
| DJI Decoding | Support |
| Techology | Spectrum Recognition |
| Detection Bands | 433Mhz、 868Mhz、915Mhz、2.4Ghz、5.2Ghz、5.8Ghz |
| Remote ID | Can be identify |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit FS19 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| FPV | - Ναι, ναι. |
| ADS-B | - Ναι, ναι. |
| Αισθητήρας | Ευρυζωνικός αναλυτής φάσματος |
| Εύρος ανίχνευσης | 10 χλμ. |
|---|---|
| Φάσμα ανίχνευσης | 70 MHz - 6GHz |
| Ανίχνευση FPV | 300MHz-6.2GHz |
| Βάρος | 18 κιλά |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Εύρος ζώνης ανίχνευσης | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Εστίαση ανίχνευσης | 433Mhz, 900Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Ταυτόχρονη UAV | ≥150pcs |
| Χαμηλότερο ύψος ανίχνευσης | ≤0 μέτρα |
| Ρυθμός ανίχνευσης | ≥99,99% |
| Σχήμα αριθ. | Χόμπιτ S1 |
|---|---|
| Ανίχνευση FPV | 300Mhz-6,2Ghz |
| Βάρος | 18 κιλά |
| Διάταξη συχνοτήτων παρεμβολής | 433MHz 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHz |
| Ύψος ανίχνευσης | 0500m |
| Σχήμα αριθ. | Χόμπιτ SP1 |
|---|---|
| Ανίχνευση FPV | 300Mhz-6,2Ghz |
| Βάρος | 25kg |
| Συχνότητα παρεμβολής | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| JAMMER ΣΕΙΡΑ | 3 χιλιόμετρα |