| Συχνότητα jammer drone | 2.4GHz 5.8GHz 5.2GHz κ.λπ. |
|---|---|
| Συχνότητα ανίχνευσης drone | 300m-6.2GHz |
| Ανίχνευση εμβέλειας | 5-10 χιλιόμετρα |
| Μέθοδος ανίχνευσης | Ανίχνευση ραδιοσυχνότητας (RF) UAV |
| Παθητική ανίχνευση | Υποστήριξη |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit AS8 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| Ταυτοποίηση drone | - Ναι, ναι. |
| FPV | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος | Διάμετρο 400, ύψος 380 |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 2.4GHz, 5.8GHz |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-1,5 χιλιόμετρα |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 ° |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit P3 Pro |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων παρεμβολής | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Πεδίο | 1-1,5 χιλιόμετρα |
| Υλικό | Χάλυβα και πλαστικό |
| Μέγεθος | 300mm*260mm*140mm |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit FS19 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| FPV | - Ναι, ναι. |
| ADS-B | - Ναι, ναι. |
| Αισθητήρας | Ευρυζωνικός αναλυτής φάσματος |
| Πεδίο ανίχνευσης | 5-10 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Τάσεις ανίχνευσης | 300GHz-6GHz |
| Τραγούδια Jammer | 6 ζώνες, μπορούν να προσαρμοστούν |
| Πεδίο παρεμβολής | 3 χιλιόμετρα |
| Θέση του Drone | - Ναι, ναι. |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit DS4 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 2.4GHz, 5.8GHz |
| FPV | - Ναι, ναι. |
| Τρόπος μεταφοράς | Κρατήρα |
| Διάσταση | 80mm*75mm*265mm |
| Όνομα | Το Polaris Hobit Portable-C1 |
|---|---|
| Πεδίο | 5 χλμ |
| Τύπος | Ανιχνευτής ραδιοσυχνοτήτων |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Με το ζεστό | 8.5 κιλά |
| Εύρος ανίχνευσης FPV | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Βάρος | 18 κιλά |
| Ζώνες Συχνοτήτων Jammer | 433MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Ύψος ανίχνευσης | 0-500μ. |
| Απόσταση θέσης | 2-10KM |
| Μοντέλο αριθ. | Χόμπιτ S4 |
|---|---|
| Φάσμα ανίχνευσης | 70MHz-6GHz |
| Βάρος | 18 κιλά |
| Διαστάσεις | 510x510x710mm |
| Εύρος ανίχνευσης | 10 χλμ. |