| Product Size | 160×160×420mm |
|---|---|
| Detection Drone Speed | 0.5m/s~30m/s |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Distance Accuracy | ≤10m |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Μοντέλο Αρ. | Χόμπιτ SP4 |
|---|---|
| Ανίχνευση FPV | 300MHz-6.2GHz |
| Βάρος | 25 κιλά |
| Συχνότητα εμπλοκής | 800-900MHz, 1,2GHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,2GHz, 5,8Ghz |
| Φάσμα jammer | 3χλμ. |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-10 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70 MHz 6 GHz |
| Μέγεθος | Διάμετρο 400 mm, ύψος 410 mm |
| Τύπος | Ανιχνευτής ραδιοσυχνοτήτων |
| Βάρος | 8 κιλά |
| Ονομασία | Πολαρίς Χόμπιτ j2 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 1.4GHz-6GHz |
| Πεδίο | 1-1,5 χιλιόμετρα |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 1h |
| Τραγούδι παρεμβολής | 433Mhz, 900Mhz, 1.2Ghz, 1.5Ghz, 2.4Ghz, 5.8Ghz |
| όνομα | Πολάρις Χόμπιτ SP! |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| Διάταξη ανίχνευσης UAV | 433MHz, 868MHz, 915MHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8Ghz |
| Πεδίο ανίχνευσης | Μέχρι 10 χιλιόμετρα |
| Εμβέλεια παρεμβολής | ≥ 2km |
| Ράδιο ανίχνευσης | 10 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης FPV | 300Mhz-6,2Ghz |
| Βάρος | 18 κιλά |
| Βιβλιοθήκη Μοντέλων Drone | ≥400 |
| Ζώνες Συχνοτήτων Jammer | 433MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Detection bandwidth | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| FPV detection range | 300 MHz - 6.2 GHz |
| Max UAV detection | 150 pcs |
| Lowest detection height | ≤0 meters |
| Detection rate | 99.99% |
| Model NO. | Hobit SP1 |
|---|---|
| Detection Spectrum | 70MHz-6GHz |
| Weight | 18kg |
| Jamming Frequency | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Dimensions | 510x510x710mm |
| Συχνότητα ανίχνευσης | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Βάρος | 25 κιλά |
| Συχνότητα εμπλοκής | 900MHz, 1.2GHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Φάσμα jammer | 3χλμ. |
| Διαστάσεις | 510x510x710mm |
| Σχήμα αριθ. | Χόμπιτ S1 |
|---|---|
| Ανίχνευση FPV | 300Mhz-6,2Ghz |
| Βάρος | 18 κιλά |
| Διάταξη συχνοτήτων παρεμβολής | 433MHz 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHz |
| Ύψος ανίχνευσης | 0500m |