| Πεδίο | 5-10 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Ανίχνευση FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Συχνότητες | 70MHz-6GHz |
| Το φάσμα εστίασης | 433MHz,868MHz,915MHz2.4GHz,5.2GHz,50,8GHz |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ≥99% |
| Πεδίο | 5-10 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Ανίχνευση FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Συχνότητες | 70MHz-6GHz |
| Το φάσμα εστίασης | 433MHz,868MHz,915MHz2.4GHz,5.2GHz,50,8GHz |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ≥99% |
| Ονομασία | 1 χιλιόμετρος Range Handheld Drone Jammer μπορεί να στοχεύσει FPV Drones |
|---|---|
| Πεδίο παρεμβολής | 1 χιλιόμετρο |
| Τρόπος προειδοποίησης | Ακουστικές/οπτικές προειδοποιήσεις |
| Γωνία δράσης | 30° |
| Χρόνος απόκρισης | <3s |
| Ονομασία | Το 2χλμ. χρονομετρικό μη επανδρωμένο drone jammer υιοθετεί εξωτερικό σχεδιασμό σε σχήμα ασπίδας |
|---|---|
| Πεδίο παρεμβολής | 12km |
| Άντενα | Κατευθυντήριος |
| Γωνία δράσης | 30° |
| Χρόνος απόκρισης | <3s |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit DS1 |
|---|---|
| Ανίχνευση εμβέλειας | Μέχρι 10 χιλιόμετρα |
| Αεροπλάνα υποστήριξης | DJI Drone μοντέλα |
| Χρώμα | Λευκό |
| Με το ζεστό | 8.5 κιλά |
| Ονομασία | Φορητός ανιχνευτής σήματος Fpv με εμβέλεια 3 χιλιομέτρων βαλίτσα με πλήρη ζώνες ανιχνευτής μπορεί να |
|---|---|
| Τάσεις ανίχνευσης | 900MHz, 1.2GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Ανίχνευση Qty | ≥ 20 μη επανδρωμένα αεροσκάφη |
| Μέγεθος | 50mm * 420mm * 220mm |
| Εργασιακό χρόνο | 4 ώρες |
| Διάταξη ραντάρ | Χ |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | UDP |
| Τύπος | Ράδα ανίχνευσης FPV Drone |
| Απόσταση ανίχνευσης | ≥5Km (τυπικός στόχος: DJI phantom 4) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
| Ονομασία | Σταθερός ανιχνευτής μη επανδρωμένου αεροσκάφους με λειτουργία 24/7, υψηλής ακρίβειας ≤3° εντοπισμού |
|---|---|
| θέση ανίχνευσης | 0°~360° ((Αντενή ολικής κατεύθυνσης) |
| Θέση χρόνου αναζωπύρωσης | ≤30s |
| Πίνακας επεξεργασίας | 384-core NVIDIA |
| Αριθμός ανίχνευσης drone | > 150 τεμάχια |
| Εστίαση ανίχνευσης | 433MHz, 868MHz, 915MHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8Ghz |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| Βάρος | 136kg |
| Ποσοστό ανίχνευσης | 990,99 % |
| Εμβέλεια παρεμβολής | ≥ 2km |
| Τάσεις ανίχνευσης | 60MHz ~ 6,2GHz |
|---|---|
| Βασικές ζώνες ανίχνευσης | 900MHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Ταχύτητα Drone Ανίχνευσης | 0.5 m/s~30 m/s |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C~+55°C |
| Μέγεθος Προϊόντος | 160 × 160 × 420 mm |