| Ονομασία | Πολαρίς Χόμπιτ j7 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 433Mhz, 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Προσαρμόσιμη | Διαθέσιμο |
| Πεδίο | 3 χλμ |
| Μέγεθος | 440mm*300mm*200mm |
| Detection Technology | Radio Spectrum Detection |
|---|---|
| Detect Model Library | 400+ |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
| Detect Model Library | 400+ |
|---|---|
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Detection Drone Speed | 0.5m/s~30m/s |
|---|---|
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Distance Accuracy | ≤10m |
| Detection Sensitivity | High |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Detection Distance | 5-10KM |
|---|---|
| Detection Sensitivity | High |
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
| Sounding Position | 0°~360°(Omni-directional Antenna) |
| Τάσεις ανίχνευσης | 60MHz ~ 6,2GHz |
|---|---|
| Μέγεθος ενιαίας συσκευασίας | 500 × 500 × 700 mm |
| Ταχύτητα Drone Ανίχνευσης | 0.5 m/s~30 m/s |
| θέση ανίχνευσης | 0°~360° ((Αντενή ολικής κατεύθυνσης) |
| Εντοπισμός Βιβλιοθήκης Μοντέλου | 400+ |
| Όνομα | Το Polaris Hobit Portable-C2 |
|---|---|
| Αμυντική παρεμβολή | 2.4GHz, 5.8GHz |
| Τύπος | Ανιχνευτής ραδιοσυχνοτήτων |
| Σειρά | 3 χλμ |
| Υλικό | πλαστικό |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit Rd5 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 300MHz-6GHz |
| διάρκεια εργασίας | ≥ 1 ώρα |
| Διάταξη Fpv | 300Mhz-6Ghz αναλογική μονάδα |
| Τύπος | Ανιχνευτής συχνοτήτων με παρεμβολή 6 τομέων |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-7 |
|---|---|
| Πεδίο | 3 χλμ |
| Διάταξη συχνοτήτων | 1.4GHz-6GHz |
| Εύρημα κατεύθυνσης drone | υποστήριξη |
| Σύστημα | Ενσωματωμένο σύστημα |