| Πεδίο ανίχνευσης | 10 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Τάσεις ανίχνευσης | Πλήρες ζώνες FPV, ανίχνευση RF:433Mhz, 858Ghz, 915Ghz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz,DJI Drones ID,Drones R |
| Τραγούδια Jammer | 5725-5850MHz、2400-2500MHz 、5150-5250MHz 、860-928MHz 、428-435MHz、1160-1280MHz 、1560-1620MHz |
| Πεδίο παρεμβολής | 3 χιλιόμετρα |
| Κατεύθυνση μπλοκαρίσματος | 60 μοίρες / 1 τομέα |
| Συχνότητα ανίχνευσης | 300MHz ̇ 6,2GHz |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 3 χλμ |
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Με τη λειτουργία RFD και Drone ID και Drone Remote ID |
| Ταυτόχρονη ανίχνευση | 20 PCs |
| Εργασιακό χρόνο | 3-4 ώρες |
| Εύρος ανίχνευσης | 3-5 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Θέση των μη επανδρωμένων | - Ναι, ναι. |
| Υποστήριξη παρεμβολής | - Ναι, ναι. |
| Πεδίο παρεμβολής | Προσαρμοσμένο |
| Συχνότητα ανίχνευσης | 300Mhz-6.2Ghz FPV, 433Mhz, 858Ghz, 915Ghz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Πεδίο ανίχνευσης | 5-10 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Ανίχνευση | 300Ghz-6Ghz FPV, 433Mhz, 858Ghz, 915Ghz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz, Drones Remote ID, Drones ID |
| Πεδίο παρεμβολής | 2-3 χλμ. |
| Τραγούδια Jammer | 5725-5850MHz 、2400-2500MHz、5150-5250MHz、860-928MHz、428-435MHz、1160-1280MHz 、1560-1620MHz,μπορεί να π |
| Κατεύθυνση μπλοκαρίσματος | 60 μοίρες / 1 τομέα |
| Ονομα | Ο High Portable Drone Detector αναγνωρίζει τα σήματα Fpv Drone και συνεχίζει να έχει σχεδιαστεί φιλι |
|---|---|
| Ανίχνευση εμβέλειας | 3-10 χιλιόμετρα |
| Μέγεθος οθόνης | 7,5 ίντσα |
| Ανίχνευση ζώνης συχνότητας | 300M-6GHz |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | ≥6h |
| Ονομασία | Οι υψηλής ταχύτητας ανιχνευτές μη επανδρωμένων αεροσκαφών που λειτουργούν με τεχνητή νοημοσύνη μπορο |
|---|---|
| Βάρος | 3 κιλά |
| Οδός πτήσης του Drone | υποστήριξη |
| Ανίχνευση εμβέλειας | 5 χλμ |
| Ανίχνευση γωνίας | 360° |
| Ονομασία | Φυστός 6-10 Bands FPV Drone Jammer με με ανιχνευτή Drones και Drone συναγερμό |
|---|---|
| Αριθμός κεραιών | 6-10 (Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24V 5A |
| Κατανάλωση ενέργειας | 300W |
| Βάρος | 20 κιλά |
| Ρυθμός ανίχνευσης | ¥99.99 % |
|---|---|
| Το χαμηλότερο ύψος ανίχνευσης | ≤0 μέτρα |
| Μέγιστος αριθμός UAV | ≧150 τεμ |
| Διάφραση εύρους ζώνης ανίχνευσης | 70 MHz - 6GHz |
| Ανίχνευση FPV | 300MHz-6.2GHz αναλογικό σήμα του FPV drones |
| Ονομασία | Ο χειροκίνητος ανιχνευτής μη επανδρωμένων αεροσκαφών με λειτουργία εντοπισμού κατευθύνσεων μπορεί να |
|---|---|
| Ανίχνευση εμβέλειας | 12km |
| Μέγεθος οθόνης | 3.5 ίντσες |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | ≥4 ώρες |
| Χρόνος απόκρισης | <5S |
| Συχνότητα ανίχνευσης | 300MHz ̇ 6,2GHz |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χλμ |
| Θέση του Drone | Λειτουργία αναγνώρισης Drone & Remote ID Drone |
| Απόδειξη | IP65 |
| Εργασιακό χρόνο | 3-4 ώρες |