| Ανιχνεύστε ζώνες | 300 MHz έως 6GHz |
|---|---|
| Ανίχνευση εμβέλειας | Μέχρι 10 χιλιόμετρα |
| Εύκολο | Μεταφορτωτές |
| Διάσταση | 300mm*260mm*140mm |
| Βάρος | 3.5 κιλά |
| Διάταξη ανίχνευσης | Προσαρμόσιμη από 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Ράδιο ανιχνευτή | 1-10 χιλιόμετρα |
| Σταθερότητα | Πριμοδότηση |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Σε 7-14 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, Paypal, κλπ. |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 PCS/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Διάταξη ζώνης συχνότητας | 2.4GHz και 5.8GHz |
|---|---|
| Σχέδιο προϊόντων | Μεταφορτωτές |
| Ανίχνευση εμβέλειας | 3 χιλιόμετρα |
| Βάρος | 530g |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit P1s |
|---|---|
| Τάσεις παρεμβολής | 900 MHz/1,5 GHz/2,4 GHz/5,8 GHz |
| διάρκεια εργασίας | ≥ 1 ώρα |
| Χρώμα | Όλο Αλουμίνιο Ασημένιο |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤30W |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-7 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 300MHz-6GHz |
| Τύπος | Ανιχνευτής ραδιοσυχνοτήτων |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Matel και πλαστικό |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit FJ-02 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 700 MHz-6Ghz |
| Γωνία | 360° |
| Φράσσοντας ζώνες | 9 ζώνες |
| Υλικό | Matal |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Ενιαίο μέγεθος συσκευασίας | 306 mm × 206 mm × 137 mm |
| Απόσταση νυχτερινής ανίχνευσης | ≥5km |
| Ζώνες ανίχνευσης | 9,84–15 GHz |
| Εργαζόμενος | 24*7 ώρες συνεχής εργασία. |
| Προϋποθέσεις λειτουργίας | ΙΜΣΙ |
|---|---|
| Λειτουργούσα ζώνη | 4G και 5G |
| Εφαρμόσιμα δίκτυα | 4G, 5G-NSA, 5G-SA |
| Όγκος εξοπλισμού | 242mm*190mm*66mm |
| Εύρος ανίχνευσης | Μέχρι 300 μέτρα |
| Αμυντική παρεμβολή | 2.4GHz,5.2GHz,50,8GHz |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 3.5" |
| διάρκεια εργασίας | ≥ 1 ώρα |
| Ράδιο παρεμβολής | 12km |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |