| Όνομα | Το Polaris Hobit Portable-C2 |
|---|---|
| Αμυντική παρεμβολή | 2.4GHz, 5.8GHz |
| Τύπος | Ανιχνευτής ραδιοσυχνοτήτων |
| Σειρά | 3 χλμ |
| Υλικό | πλαστικό |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-7 |
|---|---|
| Πεδίο | 3 χλμ |
| Διάταξη συχνοτήτων | 1.4GHz-6GHz |
| Εύρημα κατεύθυνσης drone | υποστήριξη |
| Σύστημα | Ενσωματωμένο σύστημα |
| Ονομασία | Ανιχνευτής μη επανδρωμένων αεροσκαφών (UAV) με δυνατότητα εύρεσης κατεύθυνσης 10 χιλιομέτρων για την |
|---|---|
| Ράδιο ανίχνευσης | 5 χλμ |
| Δρόνοι με μέγιστη ανίχνευση | ≥ 120 τεμάχια |
| Τρόπος δικτύωσης | Λάν / WAN |
| Συχνότητα ανίχνευσης | 300M-6GHz |
| Ονομασία | Φορητός ανιχνευτής σήματος Fpv με εμβέλεια 3 χιλιομέτρων βαλίτσα με πλήρη ζώνες ανιχνευτής μπορεί να |
|---|---|
| Τάσεις ανίχνευσης | 900MHz, 1.2GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Ανίχνευση Qty | ≥ 20 μη επανδρωμένα αεροσκάφη |
| Μέγεθος | 50mm * 420mm * 220mm |
| Εργασιακό χρόνο | 4 ώρες |
| Name | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| UAV Detection Bands | 433Mhz, 868Mhz, 915Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Detection Range | 10km |
| Jamming Range | 2-3km |
| όνομα | Πολάρις Χόμπιτ SP! |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| Διάταξη ανίχνευσης UAV | 433MHz, 868MHz, 915MHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8Ghz |
| Πεδίο ανίχνευσης | Μέχρι 10 χιλιόμετρα |
| Εμβέλεια παρεμβολής | ≥ 2km |
| Διάταξη συχνότητας | 2.4GHz και 5.8GHz |
|---|---|
| Σχέδιο προϊόντων | Μεταφορτωτές |
| Ανίχνευση εμβέλειας | 3 χιλιόμετρα |
| Βάρος | 530g |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 70 MHz - 6GHz |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| Ράδιο ανιχνευτή | 1-10 χιλιόμετρα |
| Αριθμός ανίχνευσης UAV | 150 κομμάτια. |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 ° |
| Ονομασία | 10 χλμ. σταθερός ανιχνευτής σήματος FPV UAV με λειτουργία εντοπισμού κατεύθυνσης και παρεμβολή drone |
|---|---|
| Ανίχνευση εμβέλειας | 5-10 χιλιόμετρα |
| Χρόνος απόκρισης | <5S |
| Τρόπος συναγερμού | Διπλή λειτουργία ήχου και δονήσεων |
| Κατεύθυνση Αναζήτηση απόστασης | 3-5 χιλιόμετρα |
| Μοντέλο αρ. | Χόμπιτ SP4 |
|---|---|
| Ανίχνευση FPV | 300MHz-6.2GHz |
| Βάρος | 25 κιλά |
| Συχνότητα εμπλοκής | 800-900MHz, 1,2GHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,2GHz, 5,8Ghz |
| Φάσμα jammer | 3χλμ. |