| Ονομασία | Χόμπιτ D13 |
|---|---|
| Διάφραση εύρους ζώνης ανίχνευσης | Προσαρμοσμένο |
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Προσδιορίστε το εύρος | LightBridgel, LightBridge2, Ocusync, WIFI και πρωτόκολλα παραλλαγής WIFI, Zigbee, κλπ. |
| Ανίχνευση γωνίας | δεν υπάρχει κενό στην κάλυψη |
| Ανίχνευση συχνότητας | 2,4 GHz και 5,8 GHz |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Έως 4 ώρες |
| Πεδίο | Μέχρι 1 χιλιόμετρο |
| οθόνη | Οθόνη αφής 3,5 ιντσών |
| Χρώμα | ασημένιο λευκό |
| Ζώνη συχνοτήτων λήψης | 2.4G/5.8GHz |
|---|---|
| Απόσταση ανίχνευσης | 500μ-15 χιλιόμετρα |
| Ταχύτητα ανανέωσης δεδομένων | ≥60 |
| Ακρίβεια τοποθέτησης | ≤ 10m |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 5-36V |
| Ονομασία | Φυστός 6-10 Bands FPV Drone Jammer με με ανιχνευτή Drones και Drone συναγερμό |
|---|---|
| Αριθμός κεραιών | 6-10 (Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24V 5A |
| Κατανάλωση ενέργειας | 300W |
| Βάρος | 20 κιλά |
| Ονομασία | Ανιχνευτής Drone με δυνατότητα εύρεσης κατεύθυνσης 10 χλμ. και 3 χλμ. Έξι τομείς κατεύθυνσης παρεμβο |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 5-10 χιλιόμετρα |
| Πεδίο παρεμβολής | 23km |
| Κατεύθυνση μπλοκαρίσματος | 6 Τομέας |
| Τραγούδια Jammer | 5725-5850MHz、2400-2500MHz 、5150-5250MHz 、860-928MHz 、428-435MHz、1160-1280MHz 、1560-1620MHz |
| Ονομασία | Ο χειροκίνητος ανιχνευτής μη επανδρωμένων αεροσκαφών με λειτουργία εντοπισμού κατευθύνσεων μπορεί να |
|---|---|
| Ανίχνευση εμβέλειας | 12km |
| Μέγεθος οθόνης | 3.5 ίντσες |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | ≥4 ώρες |
| Χρόνος απόκρισης | <5S |
| Ονομασία | Ο ανιχνευτής μη επανδρωμένων αεροσκαφών με τεχνολογία παρακολούθησης φάσματος συχνοτήτων μπορεί να υ |
|---|---|
| Ράδιο ανίχνευσης | 5 χλμ |
| Υλικό κεραιών | υαλοειδή |
| Τρόπος δικτύωσης | LAN/WAN |
| Διασύνδεση API | υποστήριξη |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-5 |
|---|---|
| Τύπος | Ανιχνευτής ραδιοσυχνοτήτων |
| Διάταξη συχνοτήτων | 1.4GHz-6GHz |
| Εύρημα κατεύθυνσης drone | υποστήριξη |
| Σύστημα | Ενσωματωμένο σύστημα |
| Ονομασία | Ηλεκτρονικός ανιχνευτής UAV και συσκευή παρεμβολής για μεμονωμένο εξοπλισμό μάχης |
|---|---|
| Ανίχνευση εμβέλειας | 12km |
| Πεδίο παρεμβολής | 1-1,5 χιλιόμετρα |
| Μέγεθος οθόνης | 3.5 ίντσες |
| Τραγούδι παρεμβολής | 2.4GHz,5.8GHz,5.2GHz,1.5GHz,433MHz,900MHz |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit Rd5 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 300MHz-6GHz |
| διάρκεια εργασίας | ≥ 1 ώρα |
| Διάταξη Fpv | 300Mhz-6Ghz αναλογική μονάδα |
| Τύπος | Ανιχνευτής συχνοτήτων με παρεμβολή 6 τομέων |