| Διάταξη ανίχνευσης | 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | Μέχρι 10 χιλιόμετρα |
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 ° |
| Δύναμη μπλοκαρίσματος | Ρυθμίσιμο |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit S3 Pro |
|---|---|
| Διάστημα ανίχνευσης | 70 MHZ - 6 GHz |
| Ανίχνευση εμβέλειας | Μέχρι 10 χιλιόμετρα |
| Γωνία | 360 ° |
| Ανίχνευση FPV | 300Mhz-6,2Ghz |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit 12 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 300MHz-6GHz |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Matel και πλαστικό |
| Κατανάλωση ενέργειας | 80W |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit AS13 |
|---|---|
| Διάταξη ανίχνευσης | 433MHz, 900MGz,2.4GHz,5.2GHz,50,8GHz |
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Προσαρμογή | 360 ° |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ≥ 99,9% |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit N6r |
|---|---|
| Επικεντρωμένη λειτουργία | Αυτόματο/Διαχειρισμένο |
| Βάρος | 3,5 κλ |
| Μέγεθος | 300mm*260mm*140mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διάταξη παρεμβολών | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
|---|---|
| διάρκεια εργασίας | ≥ 1 ώρα |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤30W |
| Ράδιο παρεμβολής | 1,5 χλμ |
| Διάσταση | 300mm*260mm*140mm |
| Διάταξη ανίχνευσης | Προσαρμόσιμη από 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Εύρος ανίχνευσης | 360 ° |
| Σταθερότητα | Πριμοδότηση |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ≥ 99,9% |
| Διάταξη παρεμβολών | 900MHz,1.5GHz, 2.4GHz, 5.85GHz |
|---|---|
| Εύκολο | Μεταφορτωτές |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤30W |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 ° |
| Χρώμα | Συνολικά κράμα αργιλίου |
| Διάταξη παρεμβολών | 900MHz,1.5GHz, 2.4GHz και 5.8GHz |
|---|---|
| Εύκολο | Μεταφορτωτές |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 ° |
| Πεδίο | ≤ 3 χιλιόμετρα |
| Χρώμα | Ροζ χρυσός |
| Ανάλυση εικόνας | 640*512 |
|---|---|
| Λειτουργία εικόνας | Χρώμα, Β/Δ, Οπτική μετάδοση ομίχλης |
| Απόσταση ανίχνευσης | ≥12KM |
| Απόσταση νυχτερινής ανίχνευσης | ≥5km |
| Οριζόντια σειρά | 0°~360° |