| Εύρος ζώνης ανίχνευσης | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Εστίαση ανίχνευσης | 433Mhz, 900Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Ταυτόχρονη UAV | ≥150pcs |
| Χαμηλότερο ύψος ανίχνευσης | ≤0 μέτρα |
| Ρυθμός ανίχνευσης | ≥99,99% |
| Ανίχνευση εμβέλειας | 5-10 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Διάστημα ανίχνευσης | 70 MHZ - 6 GHz |
| Μέγεθος | Ράδιο 17cm, ύψος 34cm |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Ανίχνευση FPV | 300Mhz-6,2Ghz |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit S2 plus |
|---|---|
| Ζώνες | 2.4GHz και 5.8GHz |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Έως 4 ώρες |
| Χρώμα | Λευκόχρυσος |
| Τρόπος τροφοδοσίας | 220 V±10 V |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit a5 |
|---|---|
| Διάφραση εύρους ζώνης ανίχνευσης | 433Mhz, 900Mhz,2.4Ghz,5.2Ghz,5.8Ghz |
| Τροχιά πτήσης | Μπορεί να εντοπιστεί. |
| Ακριβής αναγνώριση | 400 διαφορετικά μοντέλα UAV |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 μοίρες |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-5 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70 MHz 6 GHz (προσαρμόσιμες επιλογές:FPV, ADS-b) |
| Μέγεθος | 81 mm × 75 mm × 265 mm |
| Βάρος | 530 γ |
| Αναγνωρίσιμα μοντέλα UAV | ≥400 μοντέλα (συμπεριλαμβανομένων των πλήρων σειρών DJI και των μεγάλων εμπορικών σημάτων) |
| Συχνότητες | 2.4GHz και 5.8GHz |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Έως 4 ώρες |
| Μέγεθος | 80mm*75mm*265mm |
| JAMMER ΣΕΙΡΑ | 1 χιλιόμετρο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Σε 7-14 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Paypal, κλπ. |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 PCS/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ανίχνευση συχνότητας | 2.4GHz, 5.8GHz, 5.2GHz |
|---|---|
| Διάρκεια | 4H |
| Πεδίο | 1,5 χλμ |
| Εύρημα κατεύθυνσης drone | υποστήριξη |
| Λειτουργούσες μέθοδοι | Έλεγχος με οθόνη αφής |
| Συχνότητες | 2.4GHz/5.8GHz |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 0,53 κλ |
| Μέγεθος | 81 mm × 75 mm × 265 mm |
| οθόνη | 3.5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Σε 7-14 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, Paypal, κλπ. |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 PCS/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |