| Διάφραση εύρους ζώνης ανίχνευσης | 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Το χαμηλότερο ύψος ανίχνευσης | ≤0 μέτρα |
| Μέθοδος μεταφοράς | vehicle-mounted |
| Εύρος ανίχνευσης | 5 χλμ |
| Γωνία | 360 ° |
| Μοντέλο αριθ. | Χόμπιτ S4 |
|---|---|
| Φάσμα ανίχνευσης | 70MHz-6GHz |
| Βάρος | 18 κιλά |
| Διαστάσεις | 510x510x710mm |
| Εύρος ανίχνευσης | 10 χλμ. |
| Πεδίο ανίχνευσης | 10 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Διάστημα ανίχνευσης | 70MHz-6GHz |
| Εμβέλεια παρεμβολής | 3 χιλιόμετρα |
| Συχνότητα παρεμβολής | 433MHz, 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.1-5.2GHz, 5.8GHz |
| Ταυτόχρονα UAV | ≥150 τεμάχια |
| Σχήμα αριθ. | Χόμπιτ S1 |
|---|---|
| Ανίχνευση FPV | 300Mhz-6,2Ghz |
| Βάρος | 18 κιλά |
| Βιβλιοθήκη Μοντέλων Drone | ≥400 |
| Διάταξη συχνοτήτων παρεμβολής | 433MHz 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHz |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-7 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 300MHz-6GHz |
| Τύπος | Ανιχνευτής ραδιοσυχνοτήτων |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Matel και πλαστικό |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 2.4GHz, 5.8GHz |
| FPV | - Ναι, ναι. |
| ADS-B | - Ναι, ναι. |
| Αισθητήρας | Συσκευή ανάλυσης φάσματος |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit e1 |
|---|---|
| Χρώμα | Κιτρινωπός |
| Συχνότητες | 70 MHZ - 6 GHz |
| Εξατομίκευση | Μπορεί να προσαρμοστεί με ζώνες FPV 1Ghz -1.4Ghz & 5.1Ghz - 5.9Ghz |
| Βαθμός προστασίας | IP 65 |
| Διάταξη συχνοτήτων | 2.4GHz και 5.8GHz |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σύνθετα αλουμινίου |
| Μέγεθος | 80mm*75mm*263mm |
| Ασφάλεια | Η Φωνή και οι Δονήσεις |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
| Ονομασία | Πολάρις Χόμπιτ N2s |
|---|---|
| Τάσεις συχνοτήτων | 2.4GHz και 5.8GHz |
| οθόνη | 3.5" |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Μέγεθος | 81 mm × 75 mm × 265 mm |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-17 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 300 MHz - 6 GHz (προσαρμόσιμες επιλογές: 300 MHz - 6,2 GHz αναλογικό σήμα για FPV) |
| Δρόνο FPV | Προσαρμόσιμη |
| Υλικό | Matel και πλαστικό |
| Αναγνωρίσιμα μοντέλα UAV | ≥400 μοντέλα (συμπεριλαμβανομένων των πλήρων σειρών DJI και των μεγάλων εμπορικών σημάτων) |