| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Σε 7-14 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, Paypal, κλπ. |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 PCS/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ράδιο ανίχνευσης | 10 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης FPV | 300Mhz-6,2Ghz |
| Βάρος | 18 κιλά |
| Βιβλιοθήκη Μοντέλων Drone | ≥400 |
| Ζώνες Συχνοτήτων Jammer | 433MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Model NO. | Hobit SP1 |
|---|---|
| Detection Spectrum | 70MHz-6GHz |
| Weight | 18kg |
| Jamming Frequency | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Dimensions | 510x510x710mm |
| Σχήμα αριθ. | Χόμπιτ V1 |
|---|---|
| Κανάλι | 70 MHZ - 6 GHz |
| Παίρνω συχνότητα | 300Mhz-6,2Ghz |
| Ποσοστό μετάδοσης | ≥20Kbps |
| Ύψος ανίχνευσης | ≤0 μέτρα |
| Συχνότητα jammer drone | 2.4GHz 5.8GHz 5.2GHz κ.λπ. |
|---|---|
| Συχνότητα ανίχνευσης drone | 300m-6.2GHz |
| Ανίχνευση εμβέλειας | 5-10 χιλιόμετρα |
| Μέθοδος ανίχνευσης | Ανίχνευση ραδιοσυχνότητας (RF) UAV |
| Παθητική ανίχνευση | Υποστήριξη |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit FS8 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| FPV | - Ναι, ναι. |
| ADS-B | - Ναι, ναι. |
| Αισθητήρας | Αναλυτής ευρυζωνικού φάσματος, σειρά κατευθυντήριων κεραυνών, δέκτης ADS-B |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-17 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Μέγεθος | Διάμετρος 390 mm, ύψος 400 mm |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit A5s |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70 MHz 6 GHz |
| Πεδίο | 5-10 χιλιόμετρα |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 530g |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit RS1 |
|---|---|
| Ζώνες | 70MHz-6GHz |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Έως 4 ώρες |
| Χρώμα | Στρατιωτικός πράσινος |
| Τρόπος τροφοδοσίας | 220 V±10 V |
| Σχήμα αριθ. | Χόμπιτ SP6 |
|---|---|
| Ανίχνευση FPV | 300Mhz-6,2Ghz |
| Βάρος | 25kg |
| Συχνότητα παρεμβολής | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| JAMMER ΣΕΙΡΑ | 3 χιλιόμετρα |