| Ονομασία | Το Polaris Hobit DS4 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 2.4GHz, 5.8GHz |
| FPV | - Ναι, ναι. |
| Τρόπος μεταφοράς | Κρατήρα |
| Διάσταση | 80mm*75mm*265mm |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 2.4GHz, 5.8GHz |
| FPV | - Ναι, ναι. |
| Πεδίο | 1-1,5 χιλιόμετρα |
| Υλικό | Matal |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit AS8 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| Ταυτοποίηση drone | - Ναι, ναι. |
| FPV | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος | Διάμετρο 400, ύψος 380 |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit RS1 |
|---|---|
| Ζώνες | 70MHz-6GHz |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Έως 4 ώρες |
| Χρώμα | Στρατιωτικός πράσινος |
| Τρόπος τροφοδοσίας | 220 V±10 V |
| Πεδίο ανίχνευσης | 5-10 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Τάσεις ανίχνευσης | 300GHz-6GHz |
| Τραγούδια Jammer | 6 ζώνες, μπορούν να προσαρμοστούν |
| Πεδίο παρεμβολής | 3 χιλιόμετρα |
| Θέση του Drone | - Ναι, ναι. |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Χόμπιτ V4 |
|---|---|
| Κανάλι | 70 MHz - 6GHz |
| Παίρνω συχνότητα | 300MHz-6.2GHz |
| Ρυθμός μετάδοσης | ≥20Kbps |
| Ύψος ανίχνευσης | ≤0 μέτρα |
| Ονομασία | Ανιχνευτής μη επανδρωμένων αεροσκαφών (UAV) με δυνατότητα εύρεσης κατεύθυνσης 10 χιλιομέτρων για την |
|---|---|
| Συνολική κατανάλωση ισχύος | λιγότερο από 35W |
| Περιοχή συχνοτήτων | 70 MHz έως 6,2 GHz |
| Μέγεθος κύριας φιλοξενίας | 170 χιλιοστά × 85 χιλιοστά × 55 χιλιοστά |
| Ράδιο ανίχνευσης | 2000 μέτρα |
| Τάσεις παρεμβολής | 800 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| οθόνη | 3.5 ίντσες |
| Βάρος | 3.5 kg |
| Μέγεθος | 300 × 260 × 140 mm |
| Ράδιο παρεμβολής | 1.5 χιλιόμετρα |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit FS-2 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 300MHz-6GHz |
| Ταυτοποίηση drone | - Ναι, ναι. |
| Κατεύθυνση του Drone | - Ναι, ναι. |
| Βάρος | 8.97kg |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit A5s |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70 MHz 6 GHz |
| Πεδίο | 5-10 χιλιόμετρα |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 530g |