| Μέγεθος | 500*680*380mm |
|---|---|
| Βάρος | 25 κιλά |
| Δύναμη | 200w |
| Πεδίο παρεμβολής | 1,5 χλμ |
| Παρεμπόδιση fpv | 60Mhz-6Ghz ((Διαμορφώσιμη ζώνη συχνοτήτων) |
| Διάταξη ανίχνευσης | 433Mhz, 900Mhz,2.4Ghz,5.2Ghz,5.8Ghz |
|---|---|
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | 3 χιλιόμετρα |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 μοίρες |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ≥ 99,9% |
| Μέση δύναμη | 40W |
|---|---|
| Επικεντρωμένη λειτουργία | Αυτόματο/Διαχειρισμένο |
| Βάρος | ≤ 8 kg |
| Μέγεθος | 352 mm × 245 mm × 275 mm |
| Πρωτόκολλο δικτύων | IPv4, TCP/IP, UDP κλπ. |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-1 |
|---|---|
| Πεδίο | 10 χιλιόμετρα |
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε |
| Ανιχνεύστε τον τρόπο | Παθητικό |
| Μοντέλο αριθ. | Χόμπιτ S1 |
|---|---|
| Ανίχνευση FPV | 300MHz-6.2GHz |
| Βάρος | 18 κιλά |
| Βιβλιοθήκη Μοντέλων Drone | ≥400 |
| Διάταξη συχνοτήτων παρεμβολής | 433MHz 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHz |
| Detection Bands | 300MHz-6200MHz |
|---|---|
| Detection Distance | ≥1km |
| Direction Finding Accuracy | ≤5° |
| Identify type | OFDM |
| Working time | more than 4 hours |
| Συχνότητα ανίχνευσης | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Βάρος | 18 κιλά |
| Διαστάσεις | 510x510x710mm |
| Εύρος ανίχνευσης | 10χλμ. |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 ° |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Product Size | 160×160×420mm |
| Ανιχνεύστε ζώνες | 300 MHz έως 6GHz |
|---|---|
| Εύκολο | Μεταφορτωτές |
| Ανίχνευση εμβέλειας | Μέχρι 10 χιλιόμετρα |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Βάρος | 9 κιλά |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-13 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Βάρος | 8 κιλά |