| Range | 5-10km |
|---|---|
| DJI Decoding | Support |
| Techology | Spectrum Recognition |
| Detection Bands | 433Mhz、 868Mhz、915Mhz、2.4Ghz、5.2Ghz、5.8Ghz |
| Remote ID | Can be identify |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit FJ-01 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 700 MHz-6Ghz |
| Ασφάλεια | Με το Φως |
| Φράσσοντας ζώνες | 9 ζώνες |
| Υλικό | Matal |
| Διάταξη συχνότητας | 2.4Ghz και 5.8Ghz |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Έως 4 ώρες |
| Ανίχνευση εμβέλειας | 3 χιλιόμετρα |
| Χρώμα | Τάξη ασημένιου χρώματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Σε 7-14 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, Paypal, κλπ. |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 PCS/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit P3 Pro |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων παρεμβολής | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Πεδίο | 1-1,5 χιλιόμετρα |
| Υλικό | Χάλυβα και πλαστικό |
| Μέγεθος | 300mm*260mm*140mm |
| Ονομασία | Πολαρίς Χόμπιτ j2 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 1.4GHz-6GHz |
| Πεδίο | 1-1,5 χιλιόμετρα |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 1h |
| Τραγούδι παρεμβολής | 433Mhz, 900Mhz, 1.2Ghz, 1.5Ghz, 2.4Ghz, 5.8Ghz |
| Τάσεις ανίχνευσης | 300MHz-6200MHz |
|---|---|
| Απόσταση ανίχνευσης | ≥1 χιλιόμετρο |
| Οδηγία - Να Βρείτε Ακριβότητα | ≤5° |
| Ταυτόχρονη ανίχνευση | 10 ΤΕΜ |
| Εργασιακό χρόνο | 6 ώρες |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit Portable-2 |
|---|---|
| Ανίχνευση γωνίας | 360° |
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Υψηλής ακρίβειας | ≤5° |
| Εύρος ανίχνευσης FPV | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Βάρος | 18 κιλά |
| Ζώνες Συχνοτήτων Jammer | 433MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Ύψος ανίχνευσης | 0-500μ. |
| Απόσταση θέσης | 2-10KM |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Σε 7-14 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, Paypal, κλπ. |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 PCS/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |