| Ονομασία | Το Polaris Hobit SQ1 |
|---|---|
| Διάταξη ανίχνευσης | 433MHz, 900MGz,2.4GHz,5.2GHz,50,8GHz |
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Προσαρμογή | 360 ° |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ≥ 99,9% |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Χόμπιτ V3 |
|---|---|
| Κανάλι | 70 MHz - 6GHz |
| Παίρνω συχνότητα | 300MHz-6.2GHz |
| Ρυθμός μετάδοσης | ≥20Kbps |
| Ύψος ανίχνευσης | ≤0 μέτρα |
| Διάταξη παρεμβολών | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
|---|---|
| διάρκεια εργασίας | ≥ 1 ώρα |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤30W |
| Διάσταση | 300mm*260mm*140mm |
| Βάρος | 3.5 κιλά |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit P4 Pro |
|---|---|
| Ζώνη ανίχνευσης | 2.4GHz, 5.8GHz |
| Διάταξη συχνοτήτων παρεμβολής | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Πεδίο | Ανίχνευση: 1 χιλιόμετρο.1.5 κιλά |
| Υλικό | Χάλυβα και πλαστικό |
| Σχήμα αριθ. | Χόμπιτ S1 |
|---|---|
| Ανίχνευση FPV | 300Mhz-6,2Ghz |
| Βάρος | 18 κιλά |
| Διάταξη συχνοτήτων παρεμβολής | 433MHz 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHz |
| Ύψος ανίχνευσης | 0500m |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit AS6 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| Ταυτοποίηση drone | - Ναι, ναι. |
| Διάταξη FPV | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Διάμετρο 400, ύψος 380 |
| Model NO. | Hobit SP3 |
|---|---|
| FPV Detection | 300MHz-6.2GHz |
| Weight | 25kg |
| Jamming Frequency | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Jammer Range | 3km |
| Διάταξη ανίχνευσης | 433Mhz, 900Mhz,2.4Ghz,5.2Ghz,5.8Ghz |
|---|---|
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Γωνία | 360 ° |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ≥ 99,9% |
| Εύρος ανίχνευσης | 5-10 KM |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | 3 χλμ |
| Διάταξη ανίχνευσης FPV | 300MHz-6.2GHz |
| Διάταξη ανίχνευσης UAV | 433MHz, 868MHz, 915MHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8Ghz |
| Μέγιστος Αριθμός Αναγνωρισμένων Drones | ≥150 ΤΕΜ |
| Συχνότητες | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 5 χλμ |
| Προσαρμόσιμη | Διαθέσιμο |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V±10V |