| Ανιχνεύστε ζώνες | 300 MHz έως 6GHz |
|---|---|
| Ανίχνευση εμβέλειας | Μέχρι 10 χιλιόμετρα |
| Εύκολο | Μεταφορτωτές |
| Διάσταση | 300mm*260mm*140mm |
| Βάρος | 3.5 κιλά |
| Διάταξη ανίχνευσης | 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Ποσοστό ανίχνευσης | ¥99.99 % |
| Δύναμη συστήματος | 220 V±10 V |
| Θερμοκρασία εργασίας | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διάταξη ανίχνευσης | 433Mhz, 900Mhz,2.4Ghz,5.2Ghz,5.8Ghz |
|---|---|
| Γωνία ανίχνευσης | Ολικοκατευθυνόμενη χωρίς νεκρή γωνία |
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | μέχρι 3km |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ∙ 99,9% |
| Ονομασία | Πολαρίς Χόμπιτ AQ2 |
|---|---|
| Διάταξη ανίχνευσης | 433MHz, 900MGz,2.4GHz,5.2GHz,50,8GHz |
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Προσαρμογή | 360 ° |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ≥ 99,9% |
| Ανίχνευση εμβέλειας | 5-10 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Διάστημα ανίχνευσης | 70 MHz-6MHz |
| Μέγεθος | 500*500*680mm |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Ανίχνευση FPV | 300Mhz-6,2Ghz |
| διάρκεια εργασίας | ≥ 1 ώρα |
|---|---|
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤30W |
| Διεθνής προστασία | IP55 |
| Ράδιο παρεμβολής | 12km |
| Διάταξη παρεμβολών | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Διάταξη ζώνης συχνότητας | 2.4GHz και 5.8GHz |
|---|---|
| Σχέδιο προϊόντων | Μεταφορτωτές |
| Ανίχνευση εμβέλειας | 3 χιλιόμετρα |
| Βάρος | 530g |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Συχνότητες | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Απόσταση ανίχνευσης | 2 χιλιόμετρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V±10V |
| Προστασία φωτισμού | Διαθέσιμο |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Διάταξη συχνοτήτων | 2.4GHz και 5.8GHz |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σύνθετα αλουμινίου |
| Ασφάλεια | Φωνή + δονήσεις |
| Μέγεθος | 81mm*78mm*262mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
| Ονομασία | Πολαρίς Χόμπιτ j1 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 1.4GHz-6GHz |
| Προσαρμόσιμη | Διαθέσιμο |
| Πεδίο | 1-1,5 χιλιόμετρα |
| Μέγεθος | 440mm*300mm*200mm |