| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-5 |
|---|---|
| Τύπος | Ανιχνευτής ραδιοσυχνοτήτων |
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| Σύστημα | Ενσωματωμένο σύστημα |
| Μπλοκάρισμα | Υποστηρίζεται πλήρης ζώνη |
| Detection range | 10km |
|---|---|
| FPV detection range | 300MHz-6.2GHz |
| Weight | 18kg |
| Dimensions | 510x510x710mm |
| Detection spectrum | 70MHz-6GHz |
| Σχήμα αριθ. | Χόμπιτ SP1 |
|---|---|
| Ανίχνευση FPV | 300Mhz-6,2Ghz |
| Βάρος | 25kg |
| Συχνότητα παρεμβολής | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| JAMMER ΣΕΙΡΑ | 3 χιλιόμετρα |
| Τάσεις παρεμβολής | 800 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ράδιο παρεμβολής | 1-2 χιλιόμετρα |
| Διεθνής προστασία | IP55 |
| Βάρος | 3.5 kg |
| Συχνότητα | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Απόσταση ανίχνευσης | 2 χιλιόμετρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V ± 10V |
| Προστασία αστραπής | Διαθέσιμο |
| Θερμοκρασία εργασίας | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Σε 7-14 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, Paypal, κλπ. |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 PCS/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit A5 |
|---|---|
| Αμυντική παρεμβολή | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Εύκολο | Ελαφρύ μέγεθος |
| Κρατήρα | Διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκός χρυσός |
| Διάταξη ανίχνευσης | 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Εύρος ανίχνευσης | 5 χλμ |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Τρόπος τροφοδοσίας | 220 V±10 V |
| Ανίχνευση εμβέλειας | 5-10 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Διάστημα ανίχνευσης | 70 MHz-6MHz |
| Μέγεθος | 500*500*680mm |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Ανίχνευση FPV | 300Mhz-6,2Ghz |
| Ανιχνεύστε ζώνες | 300 MHz έως 6GHz |
|---|---|
| Ανίχνευση εμβέλειας | Μέχρι 10 χιλιόμετρα |
| Εύκολο | Μεταφορτωτές |
| Διάσταση | 300mm*260mm*140mm |
| Βάρος | 3.5 κιλά |