| Ονομασία | 10 χλμ. σταθερός ανιχνευτής σήματος FPV UAV με λειτουργία εντοπισμού κατεύθυνσης και παρεμβολή drone |
|---|---|
| Ανίχνευση εμβέλειας | 5-10 χιλιόμετρα |
| Χρόνος απόκρισης | <5S |
| Τρόπος συναγερμού | Διπλή λειτουργία ήχου και δονήσεων |
| Κατεύθυνση Αναζήτηση απόστασης | 3-5 χιλιόμετρα |
| Το φάσμα εστίασης | 433MHz,868MHz,915MHz2.4GHz,5.2GHz,50,8GHz |
|---|---|
| Γωνία | 360 ° |
| Συχνότητες | 70MHz-6GHz |
| Τρόπος μεταφοράς | Καθορισμένο |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ≥99% |
| Συχνότητα ανίχνευσης | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Βάρος | 25 κιλά |
| Συχνότητα εμπλοκής | 900MHz, 1.2GHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Φάσμα jammer | 3χλμ. |
| Διαστάσεις | 510x510x710mm |
| Μοντέλο Αρ. | Χόμπιτ SP4 |
|---|---|
| Ανίχνευση FPV | 300MHz-6.2GHz |
| Βάρος | 25 κιλά |
| Συχνότητα εμπλοκής | 800-900MHz, 1,2GHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,2GHz, 5,8Ghz |
| Φάσμα jammer | 3χλμ. |
| Μέγεθος | 300mm*260mm*140mm |
|---|---|
| Ανίχνευση εμβέλειας | 12km |
| JAMMER ΣΕΙΡΑ | 1 χιλιόμετρο |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤30W |
| Αμυντική παρεμβολή | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit AS-1 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 30MHz-6GHz |
| Υλικό | Βάση Matel, πλαστική ασπίδα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | Διάμετρος 390 mm, ύψος 400 mm |
| Ανιχνεύστε ζώνες | 300 MHz έως 6GHz |
|---|---|
| Εύκολο | Μεταφορτωτές |
| Ανίχνευση εμβέλειας | Μέχρι 10 χιλιόμετρα |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Βάρος | 9 κιλά |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit Portable-1 |
|---|---|
| Πεδίο | 23km |
| Τύπος | Ανιχνευτής ραδιοσυχνοτήτων |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Detection bandwidth | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| FPV detection range | 300 MHz - 6.2 GHz |
| Max UAV detection | 150 pcs |
| Lowest detection height | ≤0 meters |
| Detection rate | 99.99% |
| Διάταξη ανίχνευσης | Προσαρμόσιμη από 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Ράδιο ανιχνευτή | 1-10 χιλιόμετρα |
| Σταθερότητα | Πριμοδότηση |
| Χρώμα | Χρυσό |