| Πεδίο ανίχνευσης | 10 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Τάσεις ανίχνευσης | Πλήρες ζώνες FPV, ανίχνευση RF:433Mhz, 858Ghz, 915Ghz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz,DJI Drones ID,Drones R |
| Τραγούδια Jammer | 5725-5850MHz、2400-2500MHz 、5150-5250MHz 、860-928MHz 、428-435MHz、1160-1280MHz 、1560-1620MHz |
| Πεδίο παρεμβολής | 3 χιλιόμετρα |
| Κατεύθυνση μπλοκαρίσματος | 60 μοίρες / 1 τομέα |
| Συχνότητα ανίχνευσης | 300MHz ̇ 6,2GHz |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 3 χλμ |
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Με τη λειτουργία RFD και Drone ID και Drone Remote ID |
| Ταυτόχρονη ανίχνευση | 20 PCs |
| Εργασιακό χρόνο | 3-4 ώρες |
| Όνομα | Το Polaris Hobit Portable-C1 |
|---|---|
| Πεδίο | 5 χλμ |
| Τύπος | Ανιχνευτής ραδιοσυχνοτήτων |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Με το ζεστό | 8.5 κιλά |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit AS9 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| ADS-B | - Ναι, ναι. |
| FPV | - Ναι, ναι. |
| Τύπος | Αναλυτής ευρυζωνικού φάσματος ((Αναλυτής ραδιοσυχνοτήτων) |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit AS-4 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| Τύπος | Ανιχνευτής ραδιοσυχνοτήτων |
| Ταυτοποίηση drone | - Ναι, ναι. |
| Κατεύθυνση του Drone | - Ναι, ναι. |
| Συχνότητα ανίχνευσης | 300MHz ̇ 6,2GHz |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χλμ |
| Θέση του Drone | Λειτουργία αναγνώρισης Drone & Remote ID Drone |
| Απόδειξη | IP65 |
| Εργασιακό χρόνο | 3-4 ώρες |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit S8 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| FPV | - Ναι, ναι. |
| Διάταξη Fpv | 300Mhz-6Ghz αναλογική μονάδα |
| Τύπος | Ανιχνευτής συχνοτήτων με παρεμβολή 6 τομέων |
| Πεδίο | 5-10 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Ανίχνευση FPV | 300Mhz-6,2Ghz |
| Διάστημα ανίχνευσης | 70 MHZ - 6 GHz |
| Φύκτης Φουκς | 433MHz,868MHz,915MHz2.4GHz,5.2GHz,50,8GHz |
| Ποσοστό ανίχνευσης | 99% |
| Πεδίο ανίχνευσης | 5-10 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Ανίχνευση | 300Ghz-6Ghz FPV, 433Mhz, 858Ghz, 915Ghz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz, Drones Remote ID, Drones ID |
| Πεδίο παρεμβολής | 2-3 χλμ. |
| Τραγούδια Jammer | 5725-5850MHz 、2400-2500MHz、5150-5250MHz、860-928MHz、428-435MHz、1160-1280MHz 、1560-1620MHz,μπορεί να π |
| Κατεύθυνση μπλοκαρίσματος | 60 μοίρες / 1 τομέα |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Χόμπιτ V2 |
|---|---|
| Κανάλι | 70 MHz - 6GHz |
| Παίρνω συχνότητα | 300MHz-6.2GHz |
| Ρυθμός μετάδοσης | ≥20Kbps |
| Ύψος ανίχνευσης | ≤0 μέτρα |