| Ονομασία | 2.4G 5.8G 5.2GHz ζώνη συχνοτήτων Χειροκίνητος ανιχνευτής drone Γρήγορη αναγνώριση πληροφοριών drone |
|---|---|
| Ανίχνευση εμβέλειας | 12km |
| Τρόπος προειδοποίησης | Ακουστικές/οπτικές προειδοποιήσεις |
| Γωνία δράσης | 360° |
| Υλικό | Σύνθεση τιτανίου |
| Εύρος ανίχνευσης | 3-5 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Θέση των μη επανδρωμένων | - Ναι, ναι. |
| Υποστήριξη παρεμβολής | - Ναι, ναι. |
| Πεδίο παρεμβολής | Προσαρμοσμένο |
| Συχνότητα ανίχνευσης | 300Mhz-6.2Ghz FPV, 433Mhz, 858Ghz, 915Ghz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Ονομα | Ο High Portable Drone Detector αναγνωρίζει τα σήματα Fpv Drone και συνεχίζει να έχει σχεδιαστεί φιλι |
|---|---|
| Ανίχνευση εμβέλειας | 3-10 χιλιόμετρα |
| Μέγεθος οθόνης | 7,5 ίντσα |
| Ανίχνευση ζώνης συχνότητας | 300M-6GHz |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | ≥6h |
| Ονομασία | Οι υψηλής ταχύτητας ανιχνευτές μη επανδρωμένων αεροσκαφών που λειτουργούν με τεχνητή νοημοσύνη μπορο |
|---|---|
| Βάρος | 3 κιλά |
| Οδός πτήσης του Drone | υποστήριξη |
| Ανίχνευση εμβέλειας | 5 χλμ |
| Ανίχνευση γωνίας | 360° |
| Ονομασία | Ανιχνευτής μη επανδρωμένου αεροσκάφους με ανίχνευση 360° με τεχνολογία παθητικής ανίχνευσης |
|---|---|
| Ανίχνευση εμβέλειας | 10 χιλιόμετρα |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Τρόπος δικτύωσης | Λάν / WAN |
| Διασύνδεση API | υποστήριξη |
| Όνομα | Φορητό 70MHz-6000MHz Φως ανιχνευτή Anti Drone Σχεδιασμένο για εύρεση Uav Fpv Direction και λειτουργί |
|---|---|
| Περιεχόμενο πληροφοριών | Δεδομένα |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤100W |
| Ποσότητα ανίχνευσης (Ταυτόχρονα) | ≥40 Drones |
| Ονομασία | Σταθερός ανιχνευτής μη επανδρωμένου αεροσκάφους με λειτουργία 24/7, υψηλής ακρίβειας ≤3° εντοπισμού |
|---|---|
| θέση ανίχνευσης | 0°~360° ((Αντενή ολικής κατεύθυνσης) |
| Θέση χρόνου αναζωπύρωσης | ≤30s |
| Πίνακας επεξεργασίας | 384-core NVIDIA |
| Αριθμός ανίχνευσης drone | > 150 τεμάχια |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit AS-18 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70 MHz 6 GHz |
| Διάταξη FPV | Αναλογικό σήμα 300Mhz-6.2Ghz των drones FPV |
| Χρώμα | Γραπτός |
| Βάρος | Βάση Matel και πλαστική ασπίδα |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-10 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70 MHz 6 GHz |
| Μέγεθος | Διάμετρο 400 mm, ύψος 410 mm |
| Τύπος | Ανιχνευτής ραδιοσυχνοτήτων |
| Βάρος | 8 κιλά |
| Μέγεθος | 50mm * 420mm * 220mm |
|---|---|
| Συχνότητα ανίχνευσης | Επικεντρωθείτε σε 900MHz, 1.2GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Εύρος ανίχνευσης | 5 χιλιόμετρα (θα υπάρχουν ορισμένες διαφορές ανάλογα με τα διαφορετικά περιβάλλοντα και τα μοντέλα α |
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Με λειτουργία αναγνώρισης Drone ID και Remote ID Drone |
| Εργασιακό χρόνο | Περίπου 4 ώρες (διαθέσιμη αντικαταστάσιμη μπαταρία και εξωτερική τροφοδοσία) |