| Πρωταρχικός στόχος | Οχήματα χαμηλής υψομέτρησης |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | UDP |
| Διάταξη ραντάρ | 8~12GHz |
| Τάξη προστασίας | IP65 |
| Εξωτερικές διαστάσεις | 850 × 330 × 440 (mm) |
| Διάταξη ανίχνευσης | 433Mhz, 900Mhz,2.4Ghz,5.2Ghz,5.8Ghz |
|---|---|
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 ° |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ∙ 99,9% |
| Αμυντική παρεμβολή | 2.4GHz,5.2GHz,50,8GHz |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 3.5" |
| διάρκεια εργασίας | ≥ 1 ώρα |
| Ράδιο παρεμβολής | 12km |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
| Ονομασία | Σταθμός Χόμπιτ Πολάρις-11 |
|---|---|
| Πεδίο | 5-10 χιλιόμετρα |
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Υποστήριξη παρεμβολών | - Ναι, ναι. |
| Επικεντρωμένη λειτουργία | Αυτόματο/Διαχειρισμένο |
|---|---|
| Προμήθεια ενέργειας και κατανάλωση ενέργειας | μέση ισχύς: 40w/αύξηση ισχύος: 60W |
| Μέγεθος | 352 mm × 245 mm × 275 mm |
| Βάρος | ≤ 8 kg |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ~ +60 °C |
| Διάταξη ζώνης συχνότητας | 2.4GHz και 5.8GHz |
|---|---|
| Σχέδιο προϊόντων | Μεταφορτωτές |
| Ανίχνευση εμβέλειας | 3 χιλιόμετρα |
| Βάρος | 530g |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Εύρος ανίχνευσης | ≥ 3 km (σχετικά με το περιβάλλον ηλεκτρομαγνητικό περιβάλλον, την ισχύ μετάδοσης UAV, κ.λπ.) |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Αφαίρετη μπαταρία λιθίου |
| Ζώνη συχνοτήτων ανίχνευσης | 70MHz ~ 6000MHz (η ζώνη συχνοτήτων ανίχνευσης μπορεί να διαμορφωθεί ευέλικτα) |
| Αντοχή | ≥ 6 ώρες (μοναδική μπαταρία) |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 159 mm × 70 mm × 44 mm |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 2.4GHz, 5.8GHz |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-1,5 χιλιόμετρα |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 ° |
| Εύρος ανίχνευσης | 5-10 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Ανίχνευση FPV | 300Mhz-6,2Ghz |
| Διάστημα ανίχνευσης | 70 MHZ - 6 GHz |
| Τεχνολογία | Ανίχνευση ζώνης συχνοτήτων |
| Βάρος | 18 κιλά |