| Ονομασία | Το Polaris Hobit Portable-1 |
|---|---|
| Πεδίο | 23km |
| Τύπος | Ανιχνευτής ραδιοσυχνοτήτων |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Διάταξη παρεμβολών | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
|---|---|
| διάρκεια εργασίας | ≥ 1 ώρα |
| Μέγεθος οθόνης | 3.5 |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤30W |
| Βάρος | 3.5 κιλά |
| Διάταξη παρεμβολής | 900MGz, 1,5Ghz, 2,4Ghz, 5,8GHz |
|---|---|
| Διάσταση | 300mm*260mm*140mm |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤30W |
| Σειρά παρέμβασης | 1-2 χλμ |
| διάρκεια εργασίας | ≥ 1 ώρα |
| Διάταξη ανίχνευσης | 433Mhz, 900Mhz,2.4Ghz,5.2Ghz,5.8Ghz |
|---|---|
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | 3 χιλιόμετρα |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 μοίρες |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ≥ 99,9% |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-1 |
|---|---|
| Πεδίο | 10 χιλιόμετρα |
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε |
| Ανιχνεύστε τον τρόπο | Παθητικό |
| Διάταξη συχνοτήτων | 2.4GHz και 5.8GHz |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σύνθετα αλουμινίου |
| Ασφάλεια | Φωνή + δονήσεις |
| Μέγεθος | 81mm*78mm*262mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |