| Ανίχνευση συχνότητας | 2,4 GHz και 5,8 GHz |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Έως 4 ώρες |
| Πεδίο | Μέχρι 1 χιλιόμετρο |
| οθόνη | Οθόνη αφής 3,5 ιντσών |
| Χρώμα | ασημένιο λευκό |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit Jammer2 |
|---|---|
| Μέθοδος μεταφοράς | Καθορισμένο |
| Παρεμπόδιση fpv | 300Mhz-6.2Ghz (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Δύναμη | ≤200W |
| Jammer συχνότητα | 433Mhz, 900Mhz, 1.2hz, 1.5Ghz, 2.4Ghz, 5.8Ghz |
| Το φάσμα εστίασης | 433MHz,868MHz,915MHz2.4GHz,5.2GHz,50,8GHz |
|---|---|
| Γωνία | 360 ° |
| Συχνότητες | 70MHz-6GHz |
| Τρόπος μεταφοράς | Καθορισμένο |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ≥99% |
| Ονομασία | Ηλεκτρονικός ανιχνευτής UAV και συσκευή παρεμβολής για μεμονωμένο εξοπλισμό μάχης |
|---|---|
| Ανίχνευση εμβέλειας | 12km |
| Πεδίο παρεμβολής | 1-1,5 χιλιόμετρα |
| Μέγεθος οθόνης | 3.5 ίντσες |
| Τραγούδι παρεμβολής | 2.4GHz,5.8GHz,5.2GHz,1.5GHz,433MHz,900MHz |
| Διάταξη ανίχνευσης | 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Γωνία | 360 ° |
| Εύρος ανίχνευσης | 5-10 KM |
| Βάρος | 530g |
| Θερμοκρασία εργασίας | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Διάταξη ανίχνευσης | 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 5-10 KM |
| Βάρος | 530g |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σήμα ανίχνευσης | DJI, Autel, Wifi Drone, κλπ. |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-5 |
|---|---|
| Τύπος | Ανιχνευτής ραδιοσυχνοτήτων |
| Διάταξη συχνοτήτων | 70MHz-6GHz |
| Σύστημα | Ενσωματωμένο σύστημα |
| Μπλοκάρισμα | Υποστηρίζεται πλήρης ζώνη |
| Συχνότητες | 2.4GHz και 5.8GHz |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | Έως 4 ώρες |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 80mm*75mm*265mm |
| Φάσμα jammer | 1 χλμ. |
| Βάρος | 530g |
| Διάταξη ανίχνευσης | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | Μέχρι 10 χιλιόμετρα |
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 ° |
| Δύναμη μπλοκαρίσματος | Ρυθμίσιμο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Σε 7-14 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, Paypal, κλπ. |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 PCS/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |