| Συχνότητες | 2.4Ghz και 5.8Ghz |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Έως 4 ώρες |
| Μέγεθος | 80mm*75mm*265mm |
| Βάρος | 530g |
| Χρώμα | ασημένιο-μαύρο |
| Ονομασία | Σταθμός Polaris Hobit-2 |
|---|---|
| Ανίχνευση γωνίας | 360° |
| Διάταξη συχνοτήτων | 300MHz-6GHz |
| Χρώμα | Γκρι/λευκό |
| Μπλοκάρισμα | Πλήρη ζώνη |
| Ονομασία | Πολαρίς Χόμπιτ j1 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 1.4GHz-6GHz |
| Προσαρμόσιμη | Διαθέσιμο |
| Πεδίο | 1-1,5 χιλιόμετρα |
| Μέγεθος | 440mm*300mm*200mm |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit Q1s |
|---|---|
| Συχνότητες | 700 MHz - 6 GHz |
| Εργαζόμενος αερομεταφορέας | 4 φορείς |
| Αποτελεσματική σειρά | 1.5-3 χιλιόμετρα |
| Μέγεθος | 500x340x200 mm |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit SP1 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 6 κανάλια, ανοικτές GPS, BDS, GLONASS, Galileo BDS B1I、GPS L1 C/A、GPS L2、GPS L5、GLONASS L1、GALILEO E |
| Πεδίο | μέχρι 3km |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Κατανάλωση ενέργειας | 20W |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit A5s |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 70 MHz 6 GHz |
| Πεδίο | 5-10 χιλιόμετρα |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 530g |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit RS1 |
|---|---|
| Ζώνες | 70MHz-6GHz |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Έως 4 ώρες |
| Χρώμα | Στρατιωτικός πράσινος |
| Τρόπος τροφοδοσίας | 220 V±10 V |
| Συχνότητες | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 5 χλμ |
| Προσαρμόσιμη | Διαθέσιμο |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V±10V |
| Πεδίο παρεμβολής | 12km |
|---|---|
| Αριθμός καναλιών | 6 |
| Τύπος κεραίας | Κατευθυντήριος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Μέθοδος ελέγχου | οθόνη αφής |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit J9 |
|---|---|
| Ικανότητες παρεμβολής | 900MHz, 433Mhz, 1.5ghz, 2.4ghz, 5.8ghz, 5.2Ghz |
| Πεδίο παρεμβολής | 2 χιλιόμετρα |
| Σύστημα ψύξης | Φανατήρας και νεροχύτης |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - 20°C έως + 50°C |