| Συχνότητα | 900 MHz/1,5 GHz/2,4 GHz/5,8 GHz |
|---|---|
| διάρκεια εργασίας | ≥ 1 ώρα |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤30W |
| Εύκολο | Μεταφορτωτές |
| Χρώμα | ασήμι αργιλίου |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit jr3 |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων | 300 GHz-6 GHz |
| Πεδίο | 2 χλμ |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 1h |
| Βάρος | 3 κιλά |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Product Size | 160×160×420mm |
| Συχνότητα ανίχνευσης | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Βάρος | 18 κιλά |
| Διαστάσεις | 510x510x710mm |
| Εύρος ανίχνευσης | 10χλμ. |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 ° |
| Name | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| UAV Detection Bands | 433Mhz, 868Mhz, 915Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Detection Range | 10km |
| Jamming Range | 2-3km |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Σε 7-14 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, Paypal, κλπ. |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 PCS/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ονομασία | 10 χλμ. σταθερός ανιχνευτής σήματος FPV UAV με λειτουργία εντοπισμού κατεύθυνσης και παρεμβολή drone |
|---|---|
| Ανίχνευση εμβέλειας | 5-10 χιλιόμετρα |
| Χρόνος απόκρισης | <5S |
| Τρόπος συναγερμού | Διπλή λειτουργία ήχου και δονήσεων |
| Κατεύθυνση Αναζήτηση απόστασης | 3-5 χιλιόμετρα |
| Διάταξη συχνότητας | 2.4Ghz και 5.8Ghz |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Έως 4 ώρες |
| Ανίχνευση εμβέλειας | 3 χιλιόμετρα |
| Χρώμα | Τάξη ασημένιου χρώματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
| Detection Bands | 300MHz-6200MHz |
|---|---|
| Detection Distance | ≥1km |
| Direction Finding Accuracy | ≤5° |
| Identify type | OFDM |
| Working time | more than 4 hours |
| Ονομα | AEROSEEK Hobit S6 |
|---|---|
| Ανίχνευση FPV | 300MHz-6.2GHz |
| Φάσμα jammer | 23km |
| Βάρος συσκευασίας | 70 κιλά |
| Μέγεθος συσκευασίας | 94cm*94cm*144cm |