| Συχνότητα ανίχνευσης | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| Βάρος | 18 κιλά |
| Διαστάσεις | 510x510x710mm |
| Εύρος ανίχνευσης | 10χλμ. |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 ° |
| Name | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| UAV Detection Bands | 433Mhz, 868Mhz, 915Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Detection Range | 10km |
| Jamming Range | 2-3km |
| Διάταξη συχνότητας | 2.4Ghz και 5.8Ghz |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Έως 4 ώρες |
| Ανίχνευση εμβέλειας | 3 χιλιόμετρα |
| Χρώμα | Τάξη ασημένιου χρώματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Σε 7-14 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, Paypal, κλπ. |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 PCS/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ανίχνευση συχνότητας | 2,4 GHz και 5,8 GHz |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Έως 4 ώρες |
| Πεδίο | Μέχρι 1 χιλιόμετρο |
| οθόνη | Οθόνη αφής 3,5 ιντσών |
| Χρώμα | ασημένιο λευκό |
| Ονομα | AEROSEEK Hobit S6 |
|---|---|
| Ανίχνευση FPV | 300MHz-6.2GHz |
| Φάσμα jammer | 23km |
| Βάρος συσκευασίας | 70 κιλά |
| Μέγεθος συσκευασίας | 94cm*94cm*144cm |
| Το φάσμα εστίασης | 433MHz,868MHz,915MHz2.4GHz,5.2GHz,50,8GHz |
|---|---|
| Γωνία | 360 ° |
| Συχνότητες | 70MHz-6GHz |
| Τρόπος μεταφοράς | Καθορισμένο |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ≥99% |
| Συχνότητες | 2.4GHz και 5.8GHz |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | Έως 4 ώρες |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 80mm*75mm*265mm |
| Φάσμα jammer | 1 χλμ. |
| Βάρος | 530g |
| Διάταξη ανίχνευσης | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | Μέχρι 10 χιλιόμετρα |
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 ° |
| Δύναμη μπλοκαρίσματος | Ρυθμίσιμο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Σε 7-14 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, Paypal, κλπ. |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 PCS/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |