| Διάφραση εύρους ζώνης ανίχνευσης | 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Το χαμηλότερο ύψος ανίχνευσης | ≤0 μέτρα |
| Μέθοδος μεταφοράς | vehicle-mounted |
| Εύρος ανίχνευσης | 5 χλμ |
| Γωνία | 360 ° |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit S3 Pro |
|---|---|
| Διάστημα ανίχνευσης | 70 MHZ - 6 GHz |
| Ανίχνευση εμβέλειας | Μέχρι 10 χιλιόμετρα |
| Γωνία | 360 ° |
| Ανίχνευση FPV | 300Mhz-6,2Ghz |
| Ονομασία | Αμβλυντής Polaris Hobit P5 |
|---|---|
| Παρεμπόδιση fpv | 300Mhz-6.2Ghz (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Δύναμη | ≤200W |
| Jammer συχνότητα | 433Mhz, 900Mhz, 1.2hz, 1.5Ghz, 2.4Ghz, 5.8Ghz |
| Βαθμός προστασίας | ¢IP65 |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit AS13 |
|---|---|
| Διάταξη ανίχνευσης | 433MHz, 900MGz,2.4GHz,5.2GHz,50,8GHz |
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Προσαρμογή | 360 ° |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ≥ 99,9% |
| dBm | 45 |
|---|---|
| Δύναμη | ≤200W |
| Αναλογία J/C | 20:1 |
| Πεδίο | 1,5 χλμ |
| Παρεμπόδιση fpv | 300Mhz-6.2Ghz (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Ονομασία | Το Polaris Hobit a5 |
|---|---|
| Διάφραση εύρους ζώνης ανίχνευσης | 433Mhz, 900Mhz,2.4Ghz,5.2Ghz,5.8Ghz |
| Τροχιά πτήσης | Μπορεί να εντοπιστεί. |
| Ακριβής αναγνώριση | 400 διαφορετικά μοντέλα UAV |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 μοίρες |
| Διάταξη ανίχνευσης | Προσαρμόσιμη από 70 MHZ - 6 GHz |
|---|---|
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Εύρος ανίχνευσης | 360 ° |
| Σταθερότητα | Πριμοδότηση |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ≥ 99,9% |
| Διάταξη ανίχνευσης | 433Mhz, 900Mhz,2.4Ghz,5.2Ghz,5.8Ghz |
|---|---|
| Τοποθεσία του μη επανδρωμένου αεροσκάφους | Μέσα σε 3 χιλιόμετρα |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Γωνία ανίχνευσης | 360 ° |
| Ποσοστό ανίχνευσης | ∙ 99,9% |
| διάρκεια εργασίας | ≥ 1 ώρα |
|---|---|
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤30W |
| Διεθνής προστασία | IP55 |
| Ράδιο παρεμβολής | 12km |
| Διάταξη παρεμβολών | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |