| διάρκεια εργασίας | ≥ 1 ώρα |
|---|---|
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤30W |
| Διεθνής προστασία | IP55 |
| Ράδιο παρεμβολής | 12km |
| Διάταξη παρεμβολών | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Αμυντική παρεμβολή | 2.4GHz,5.2GHz,50,8GHz |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 3.5" |
| διάρκεια εργασίας | ≥ 1 ώρα |
| Ράδιο παρεμβολής | 12km |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ανθεκτική περίπτωση ή κιβώτιο |
| Ονομασία | Φορητός ανιχνευτής σήματος Fpv με εμβέλεια 3 χιλιομέτρων βαλίτσα με πλήρη ζώνες ανιχνευτής μπορεί να |
|---|---|
| Τάσεις ανίχνευσης | 900MHz, 1.2GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Ανίχνευση Qty | ≥ 20 μη επανδρωμένα αεροσκάφη |
| Μέγεθος | 50mm * 420mm * 220mm |
| Εργασιακό χρόνο | 4 ώρες |